Захисник "Карпат" Іван Лобай: Хочу грати в першій команді

17 лютого 19:15
Переглядів: 155
лобай

Зазвичай, уболівальники бачили Івана Лобая на фланзі оборони, але зі старту зимових зборів, тренери ставлять його в центр захисту. Карпатівець гармонійно влився в нову позицію, до того ж, у трьох матчах його команда не пропустила жодного разу. 

– Тренер вважає, що в середині оборони я зможу краще себе проявити. Власне, мені це й раніше говорили, що центральний захисник – краща для мене позиція. Але все це не так важливо. Я хочу зачепитися за місце в першій команді і роблю для цього все можливе. 

– Ранній час початку матчу не створив команді незручностей?
– Ні, ми маємо грати будь-коли. У чемпіонаті теж буде чи +35 чи -10. 

– Які загальні враження про гру проти казахів у тебе залишилися? 
– «Кизил-жар» - команда такого, я б сказав, середнього рівня. Попри це, втома у ногах є, отже ми отримали хорошу порцію навантажень. Ми одна команда, граємо всі на один результат. 

– У минулому чемпіонаті ти провів кілька матчів за основну команду, але потім грав лише за дубль. Психологічно, мабуть, було складно? 
– Не без того. Я молодий, накручував себе. Але тренери втішали, дали мені розуміння того, що все попереду. Психологічно я підріс, можна сказати. Зараз на це уваги не звертаю, але все-одно хочу грати в першій команді.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: