Захисник "Карпат": "Треба працювати, щоб закріпитися"

17 січня 20:35
Переглядів: 183
Андрій Маркович

Разом з нападниками Тарасом Завійським та Святославом Дзядикевичем до молодіжної команди перейшов фланговий захисник Андрій Маркович. Незважаючи на своє ігрове амплуа, він досить активно допомагає форвардам і сам забиває. У 17-и матчах за юніорську команду він відзначився тричі.

 «Коли наша команда отримує право на стандарт, я біжу в штрафний суперника. Так і вдавалося забивати – чи то після кутових, чи то після штрафних. Один з голів забив головою, інші – ногами» – розповідає Андрій.

 «Загалом в новій команді почуваюся комфортно. Зрештою, новою її назвати важко, бо хлопців я знаю. Тепер мені треба працювати, щоб закріпитися в молодіжці. А потім можна буде думати і про основу. Зараз тренуюся зі старшими, відповідно, більш досвідченими гравцями. Зі всіма партнерами з юніорської команди ще не встиг попрощатися. Правда, наш тренер Андрій Тлумак побажав мені пробиватися далі».

 «Родом я з села Мельнич Жидачівського району. Тренувався в місцевій ДЮСШ, після чого пройшов відбір до карпатівської Академії. Вже в 9-му класі підписав з клубом контракт» – підсумував Андрій Маркович.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: