Захисник "Карпат" третій в рейтингу кращих юніорів жовтня

16 листопада 16:42
Переглядів: 200
Василь Кравець

У щомісячному голосуванні премії Золотий Талант в категорії U-19 лівий захисник «Карпат» Василь Кравець у жовтні місяці зайняв третю сходинку. Всього він набрав 84 бали: 9 голосів віддали йому перше місце (по 3 бали), 21 голос – друге місце (по 2 бали) і 15 голів – третє місце (по 1 балу). 

У жовтні Кравець провів п’ять матчів (450 хв.). Всього за першу команду він зіграв 32 матчі з яких у 19-и виходив у стартовому складі. Цього сезону є лідером команди за кількістю отриманих попереджень, їх у нього вже шість. 

Переможцем рейтингу у жовтні став півзахисник «Динамо» Віктор Циганков (319 балів), а друге місце зайняв Артем Дудник (105) із луцької «Волині».

Ще один гравець «Карпат» - півзахисник Назар Вербний отримав 1 бал та розмістився на 21 місці.

Цього сезону Кравець вже потрапляв до топ-3: у березні він був третім поступившись переможцю екс-карпатівцю Мар’яну Шведу та тоді ще півзахиснику «зелено-білих» Олексію Гуцуляку; в квітні він був другим програвши одноклубнику Гуцуляку. Також захисник «левів» був п’ятим у серпні. Цікаво, що в травні кращим знову був Гуцуляк, а друге місце зайняв Швед.  

У загальному річному рейтингу Олексій Гуцуляк, який зараз виступає за молодіжну «Вільяреалу» займає друге місце поступаючись 251 балом Циганкову. Кравець із 391 балом знаходиться на четвертому місці. До третього йому не вистачає 25 балів. На шостій сходинці знаходиться Мар’ян Швед.

Як повідомляє goldtalant.com.ua в категорії U-21 претендентами на перемогу у жовтні є п’ять гравці «Карпат»: захисник Іван Лобай, півзахисники Максим Грисьо, Тарас Завійський, Євген Чумак та воротар Роман Підківка. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: