Захисник "Карпат" U-18 Юрій Завінський зіграв за збірну України зі словаками

26 квітня 16:30
Переглядів: 47
Карпати

Юнацька збірна U-18 провела свій перший матч на міжнародному турнірі Slovakia Cup-2016. Команда Володимира Циткіна зіграла у нічию з господарями турніру – однолітками зі Словаччини. У стартовому складі «синьо-жовтих» вийшов на поле захисник «Карпат» U-18 Юрій Завінський.

Словацькій збірній вдалося відкрити рахунок на 40-й хвилині. Після навісної передачі у карний майданчик українців гол у ворота Шевчука забив Єдіняк, який відправив м’яч фактично у порожні ворота.

Для того, щоб вибороти нічию, українцям знадобився майже весь другий тайм. Наприкінці матчу підопічні Володимира Циткіна не дали суперниками вийти з захисту. Після кількох передач у бік воріт словаків гол на 79-й хвилині забив Кожушко, який високо вистрибнув та головою замкнув пас партнера по команді.

Додамо, що уже сьогодні українці зіграють свій другий поєдинок. У матчі, що розпочнеться о 16:00 за київським часом у місті Бернолаково, «синьо-жовті» поміряються силами з однолітками із США.