Захисник "Шахтаря" розповів про відносини з вболівальниками у Львові

17 травня 09:00
Переглядів: 2782
Кучер

Захисник "Шахтаря" Олександр Кучер розповів про відносини з вболівальниками у Львові і про те, що сумує по Донецьку.

- Завжди дякую уболівальникам, які приходять і підтримують. Чому? Тому що це нам дуже потрібно - "Шахтар" майже два роки не виступає вдома. Найважчим за цей час було те, що постійно потрібно кудись їхати, летіти. Домашні матчі проводили постійно в різних містах.

Не можу сказати, що "Арена Львів" - це наш стадіон. Нас тут добре підтримують, це правда. Але ми ж не вдома. Постійно в дорозі, в літаку, в автобусі. З цим важко - немає своєї бази, як було в Донецьку, немає відчуття дому.

Мені важко сказати, чи змінилися відносини між "Шахтарем" і уболівальниками Львова. Зі свого боку ми намагалися залучити фанів своєю грою, яскравими матчами Ліги чемпіонів. Є фанати "Шахтаря", з якими я постійно спілкуюся, ще з часів "Донбас Арени". Не впевнений, що вони приїжджають на всі матчі на "Арені Львів", але контакт підтримуємо. Напевно, вони, як і ми, дуже чекають повернення в Донецьк.

Підтримую думку Сергія Палкіна, що "Шахтар" своїм переїздом до Львова об'єднав Україну. За цей час у нас з'явилося багато місцевих шанувальників, на вулицях Львова підходять і дякують за гру. Це великий плюс як для клубу, так і для ситуації в цілому. У минулому році в матчі з "Динамо" вболівальники "Арени Львів" вболівали проти "Шахтаря". Сподіваюся, за цей рік ми щось змінили, і симпатії розділилися.

Дуже сумую по Донецьку. Все своє життя я провів у Донецьку, адже з Києва переїхав в 16 років. Я одружився там, мої діти народилися там. Тепер - це моє місто, - сказав Кучер.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: