Замість спортивного майданчика у Тернополі збудують академію тенісу?

07 квітня 19:15
Переглядів: 225
майданчик

Чергове сумне покращення в Тернополі, констатують тернополяни, побоюючись, що спортмайданчик у парку знищили, щоб там "виріс" черговий житловий будинок. У мерії обіцяють — майданчик буде нижче, а на тому місці облаштують академію тенісу

В парку Національного відродження, над Лемківським двором, знесли спортивний майданчик для футболу та потрощили інвентар, пише на своїй сторінці у "Фейсбук" голова ТОГО "Тернопільські підсумки" Тарас Білан.

І виклав красномовні фото.

— Ця ділянка перестає бути територією для занять спортом і переходить в статус будівельного майданчика, — пише Тарас Білан. — Коментарі зайві. Є лише запитання — чому це відбувається?

У міськраді нас запевнили, щоб жодної будови на території цього спортмайданчика не планують. Натомість облаштують там академію тенісу.

— Спортивний майданчик з оновленим інвентарем буде перенесено трішки нижче, ніж він був дотепер, — каже начальник патронатного відділу міськради Максим Черкашин. — Територія практично не використовувалась, лише футболісти там грали раз в тиждень у футбол. Зараз там у планах спорудити академію тенісу.

Облаштовуватимуть її за рахунок інвестора. А футболістам буде нове поле поблизу території Лемківської хати, запевнив Максим Черкашин.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: