Запоріжці вирвали перемогу в "Говерли"

15 березня 00:06
Переглядів: 685
говерла

Цікавий і напружений матч у Запоріжжі завершився на користь «Ферро-ЗНТУ», який на останніх секундах вирвав у «Говерли» перемогу з рахунком 74-71.

Гравець матчу

Капітан «Ферро-ЗНТУ» Олександр Рибалко, як завжди, встигав відпрацьовувати і в нападі, і в захисті, ставши із 18 очками, 7 підбираннями, 6 передачами, 3 перехопленнями та 24 балами РЕ найкращим гравцем матчу.

Хід гри

Програвши стартову чверть, «Ферро-ЗНТУ» потужно провів наступні десять хвилин і за рахунок влучних дальніх кидків не лише відіграв триочкове відставання, а й повів 44-34. Захисник запоріжців Артем Буцький, котрий, схоже, повертає собі звичну форму, здобув до великої перерви 13 очок, ставши найрезультативнішим баскетболістом першої половини.

Однак «Говерла», яка в разі поразки суттєво б ускладнила собі завдання виходу до плей-офф, не мала наміру поступатися без бою. Партнери підтримали ривок снайпера «ведмедів» Павла Ревзіна у третьому періоді й, здійснивши «камбек», скоротили відставання до -3. У заключній десятихвилинці обидві команди були близькі до успіху, однак Яків Змитрович знову виступив рятівником «Ферро», холоднокровно реалізувавши штрафні наприкінці матчу та встановивши його остаточний рахунок.