Запустити басейн у Калуській ЗОШ №3 пообіцяв чемпіон світу

06 листопада 17:36
Переглядів: 468
плавання

Завершувати реконструкцію басейну в Калуській ЗОШ №3 та вводити його в експлуатацію буде новостворене в місті ТОВ "Акваторія Калуш". Тільки це товариство зголосилося взяти участь у конкурсі, оголошеному Фондом комунальної власності територіальної громади м. Калуша про намір передати в оренду приміщення басейну, тож йогобуло визнано переможцем. А на останній сесії міської ради депутати ухвалили рішення, яким затвердили договір оренди приміщення басейну загальною площею понад 2,2 тис. кв. м, укладений з ТОВ "Акваторія Калуш".

Виступаючи перед міськими народними обранцями, один із співзасновників цього товариства – представник київської фірми "Планета Спорт", заслужений тренер України, майстер спорту міжнародного класу з підводного плавання, чемпіон світу 2013 року Віталій Кершков пообіцяв завершити реконструкцію басейну та ввести спортивний об’єкт в експлуатацію орієнтовно в серпні-вересні 2015 року. Фірма, яку він представляє, володіє сімома спортивними комплексами в Києві та має п’ять таких об’єктів в інших містах України, які сама споруджувала чи реконструювала та в яких забезпечує проведення спортивно-оздоровчих занять, тренувань спортсменів. В основному, це як 25-метрові, так і 50-метрові басейни.

За його словами, в приміщенні басейну ЗОШ №3, який вже віддавна не працює, планується облаштувати маленький басейнчик, де зможуть займатися діти до 6-7 років, а також спорудити для нього автономну котельню. Відновлений комплекс працюватиме безперебійно 365 днів на рік. У такому режимі функціонують всі басейни, якими опікується фірма "Планета Спорт". Заняття з дітьми та спортсменами проводять кваліфіковані тренери.

Якщо буде бажання громади міста Калуша, то, як наголосив В. Кершков, на базі орендованого басейну в ЗОШ №3 можна буди відкрити ДЮСШ з водних видів спорту, яка утримуватиметься за власні кошти фірми "Планета Спорт". У відновленому та введеному в експлуатацію басейні також щодня матимуть змогу кілька годин безкоштовно займатися плаванням учні загальноосвітніх шкіл міста Калуша. А для всіх охочих задоволення позайматися в групі з тренером коштуватиме порівняно недорого – орієнтовно 25 грн для дитини і 30 грн для дорослого відвідувача басейну.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: