Заради перемоги на чемпіонаті Європи Федір Хашалов вставновив рекорд – не їв і не пив 54 години

01 червня 10:37
Переглядів: 129
Хашалов

Іванофранківець Федір Хашалов, який нещодавно став чемпіоном Європи з бодібілдингу та фітнесу, розповів про свій тріумф на чемпіонаті Європи-2015, який проходив у іспанському місті Санта-Сусані.

Федір Хашалов має чимало титулів, серед них чемпіон світу з бодібілдингу та фітнесу, багаторазовий чемпіон України, заслужений майстер спорту України. Зараз Хашалов готується до прем’єрного виступу на Перших Європейських іграх в Баку (Азербайджан). Хоча Азербайджан – мала батьківщина спортсмена, він жодного разу там не був, тому зараз відповідально готується до змагань.

За словами Федора, чемпіонат Європи він пройшов особливо відповідально, адже здобув золото, але ця перемога була для нього зовсім неочікуваною.

"Я добре підготувався, але розумів, що буде важко перемогти, бо по очках програвав. Дуже переживав і до останнього, вийшовши на сцену, не міг зрозуміти, кого нагородять, адже після чемпіонату світу програвати дуже важко. Втім, перемогу я таки здобув", – зауважує спортсмен.

Як розповів Федір, найважче у цій  підготовка, адже доводиться обмежувати себе у їжі та воді. Перед чемпіонатом Європи-2015 Хашалов встановив власний рекорд: він не їв та не пив 54 години, щоб підготувати своє тіло.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: