Зарплата футзалістів "Енергії" зменшиться на 50%"

12 лютого 13:17
Переглядів: 393
Овсянніков

Новачок донбасівців розповів про деталі переходу з Енергії в Єнакієвець.

"З деякими хлопцями я ще в Харкові займався у спортивній школі - Саша Хурсов, Валера Замятін, Слава Чуднов. Сагайдаченко, хоча він у нас і не займався. З ними постійно підтримував контакти. З кимось зустрічалися на зборах в національній збірній. Ну і потім, чотири матчі під час сезону - дещо значать у взаєминах людей. Так що і мене всі знали, і я з усіма був знайомий.

 У Львові, в принципі, мене все влаштовувало. Хороша команда, нормальне керівництво, хороші умови. Грали в Єврокубках, були чемпіонами. А потім повідомили, що зарплата і все інше зменшуються в два рази. Це було як грім серед ясного неба. У телефонній розмові сказав про це Валері Замятіну. Ось він і посприяв. Керівники клубів почали вести переговори, досягли результату. Тепер я в Єнакієвці. Практично поруч з родичами.

 Спасибі президентові клубу Андрію Станіславовичу Новикову. Тільки приїхав, відразу запропонували квартиру. Подивився, влаштувався. Правда, сім'ю ще не перевіз. Син ходить в садок. Нехай потеплішає на вулиці, тоді й будемо щось глобальне планувати", - сказав Денис Овсянніков.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: