Заслужений тренер України Дмитро Сосновський: "Люстрацію потрібно проводити й серед журналістів"

07 квітня 07:37
Переглядів: 556
сосновський

Одна з львівських газет звинуватила професіональних боксерів у захисті інтересів колишнього регіонала. Мовляв, вони за гроші відстоювали ринок одіозного нардепа. При цьому було згадано екс-чемпіона світу Андрія Котельника. Прокоментувати цю ситуацію ми попросили головного тренера національної збірної України, з іменем якого пов’язані найбільші в історії країни успіхи нашої боксерської команди, Дмитра Сосновського. 

«У цій статті немає жодного слова правди, усе — вигадка, — зазначає Дмитро Дмитрович. — Андрія Котельника нагороджено двома орденами «За заслуги перед Батьківщиною». Він, прославляючи наше місто та країну, проливав кров у прямому сенсі цих слів. Натомість людина, що написала цю статтю, яку я навіть не можу назвати журналістом, хіба що письменником, автором твору на вільну тему, дозволяє собі безпідставно ображати боксера. Серйозна газета такого не робить. Не дивно, що це видання багато хто не вважає авторитетним. Особисто для мене це є бульварна газета.

Нині багато розмов ведуть про потребу в люстрації працівників правоохоронних органів, суддів, політиків. Вважаю, що люстрацію потрібно проводити й серед журналістів. Не можна безпідставно поливати брудом людей. Люстрація допомогла б очистити суспільство від таких газет і журналістів. Є ж стандарти журналістики, об’єктивність. Потрібно висвітлювати два погляди, а не писати тільки образливу вигадку. За день до того на той ринок прийшли озброєні люди. Щоб уникнути провокацій, ми приїхали туди наступного дня, не мали жодних корисних цілей, просто хотіли порядку. Взагалі, в такий непростий час не можна поширювати статті, які ще більше зворохоблюють громадян. Ми повинні згуртуватися навколо захисту національних інтересів, а деякі газети тільки стравлюють людей. Річ у тім, що деякі журналісти не відчувають відповідальності за свої слова. Тому ЗМІ, як суди та правоохоронні органи, потрібно очистити».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: