Затверджено списки спортсменів – претендентів на участь у Іграх ХХХІ Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

27 лютого 11:53
Переглядів: 100
Роберт МАРТОН

З метою якісної підготовки спортсменів України до ХХХІ літніх Олімпійських ігор у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія) наказом Міністерства молоді та спорту України за № 1353 від 30.12.2013 р. затверджено списки спортсменів, які включені до числа кандидатів на участь у Іграх ХХХІ Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія) на 2014 рік.

Загалом у цьому списку прізвища 608 спортсменів України, які розподілені в кожному з 29 олімпійських видів спорту на категорію спортсменів елітної групи, провідної та перспективної груп.

Наказ підписав перший заступник Міністра Сергій Глущенко.

Львівщину у цьому списку представляють 53 спортсмени (жінок - 25, чоловіків - 28) в 13 видах спорту: бокс (3), вільна боротьба (13), важка атлетика (2), велоспорт (2), веслування на байдарках і каное (4), дзюдо (2), гімнастика художня (1), легка атлетика (4), стрільба з лука (4), стрільба кульова (3), сучасне п’ятиборство (1), теніс настільний (2), фехтування (7).

Бокс

Роберт Мартон, 1997 р.н. (елітна група)

Олексій Новокшонов, 1991 р.н. (провідна група)

Вікторія Вірт, 1995 р.н. (перспективна група)

Вільна боротьба

Андрій Квятковський, 1990 р.н. (елітна група, консолідований залік з Івано-Франківською обл.)

Іван Петрів, 1992 р.н. (елітна група, консолідований залік з Івано-Франківською обл.)

Юлія Благіня, 1990 р.н. (елітна група)

Юлія Ткач (Остапчук), 1989 р.н. (елітна група, консолідований залік з Волинською обл.)

Ірина Гусяк, 1990 р.н. (елітна група, консолідований залік з Івано-Франківською обл.)

Тетяна Лавренчук, 1993 р.н. (елітна група, консолідований залік з Житомирською обл.)

Лілія Горішна, 1994 р.н. (провідна група)

Лариса Скоблюк, 1993 р.н. (провідна група, консолідований залік з Рівненською обл.)

Михайло Даценко, 19986 р.н. (перспективна група, консолідований залік з Волинською обл.)

Олег Білоцерківський, 1983 р.н. (перспективна група, консолідований залік з м. Київ)

Василь Шуптар, 1991 р.н. (перспективна група, консолідований залік з м. Київ)

Оксана Гергель, 1994 р.н. (перспективна група, консолідований залік з Волинською обл.)

Людмила Тичина, 1994 р.н. (перспективна група, консолідований залік з Рівненською обл.)

Важка атлетика

Ігор Шимечко, 1986 р.н. (елітна група)

Роман Василевський, 1993 р.н. (перспективна група, консолідований залік з Рівненською обл.)

Велосипедний спорт

Роман Гладиш, 1995 р.н. (перспективна група)

Тетяна Клімченко, 1994 р.н. (перспективна група)

Веслування на байдарках і каное

Анастасія Горлова, 1995 р.н. (перспективна група)

Віталій Вергелес, 1989 р.н. (перспективна група)

Роман Дутчак, 1995 р.н. (перспективна група)

Тарас Міщук, 1995 р.н. (перспективна група)

Гімнастика художня

Олександра Асланян, 1996 р.н. (перспективна група, консолідований залік з м. Київ)

Дзюдо

Сергій Дребот, 1987 р.н. (елітна група)

Василина Кириченко, 1996 р.н. (перспективна група)

Легка атлетика

Дмитро Дем'янюк, 1983 р.н. (перспективна група)

Василь Іваницький, 1991 р. (перспективна група)

Богдан-Іван Городинський, 1994 р.н. (перспективна група)

Юрій Вихопень, 1992 р.н. (перспективна група, консолідований залік з Київською обл.)

Стрільба з лука

Дмитро Грачов, 1983 р.н. (елітна група)

Маркіян Івашко, 1979 р.н. (елітна група)

Ярослав Мокринський, 1984 р.н. (елітна група)

Віталій Комонюк, 1993 р.н. (провідна група)

Катерина Палеха, 1980 р.н. (провідна група)

Мар'яна Струк, 1995 р.н. (провідна група)

Вероніка Марченко, 1993 р.н. (провідна група)

Соломія Гнип, 1997 р.н. (перспективна група)

Стрільба Кульова

Роман Бондарук, 1974 р.н. (елітна група)

Леся Леськів,1963 р.н. (провідна група)

Наталія Кальниш, 1974 р.н. (провідна група, консолідований залік з Дніпропетровською обл.)

Павло Коростильов, 1997 р.н. (перспективна група)

СУЧАСНЕ п’ятиборство

Юрій Федечко, 1992 р.н., (перспективна група, консолідований залік з м. Київ)

Теніс настільний

Ірина Моцик, 1990 р.н. (перспективна група)

Олександр Дідух, 1982 р.н. (перспективна група, консолідований залік з Чернігівською областю)

Фехтування

Ростислав Герцик, 1989 р.н. (елітна група)

Клод Юнес, 1989 р.н. (елітна група)

Ксенія Пантелєєва, 1994 р.н. (елітна група)

Анфiса Почкалова, 1990 р.н. (елітна група)

Анастасія Івченко, 1992 р.н. (елітна група)

Олександра Сенюта, 1991 р.н. (елітна група, консолідований залік з м. Київ)

Яна Шемякіна, 1986 р.н. (елітна група, консолідований залік з м. Київ).

Не представлено спортсменів Львівщини у таких видах спорту: бадмінтон, боротьба греко-римська, важка атлетика (жінки), веслування академічне, веслувальний слалом, вітрильний спорт, волейбол пляжний, гімнастика спортивна, кінний спорт, плавання, синхронне плавання, стрибки у воду, стрибки на батуті, стрільба стендова, теніс, триатлон, тхеквондо (ВТФ).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити