Заваров не став спростовувати своє ймовірне призначення головним тренером збірної

08 жовтня 13:56
Переглядів: 163
Заваров

Заваров не став спростовувати своє ймовірне призначення головним тренером збірної

В коментарі UA-футбол колишній наставник харківського «Металіста» і київського "Арсеналу" Олександр Заваров не став спростовувати інформації стосовно свого призначення головним тренером збірної України.

- Зараз я знаходжуся на динамівській базі в Конча Заспі в якості помічника Андрія Михайловича Баля, - каже нам Олександр Анатолійович. – Готуємо команду до матчів з молдованами і чорногорцями. У кожного свої обов’язки. Наперед загадувати не варто. Приїжджайте до нас завтра на прес-конференцію і відкрите тренування, то й поспілкуємося. Я в збірній нова людина й нічого конкретного сказати не можу.

- Власне, мова не стільки про нинішній стан збірної, скільки про ваше можливе призначення наставником національної команди після двох найближчих матчів…

- Зараз головне – набрати максимальну кількість очків у поєдинках з Молдовою і Чорногорією. А потім будете телефонувати й поговоримо про майбутнє більш предметно.

Раніше повідомлялось, що Олександр Заваров може очолити національну збірну України.

Нагадаємо, збірну України до найближчих матчів відбору до ЧС-2014 з Молдовою і Чорногорією в якості виконуючого обов'язки головного тренера буде готувати Андрій Баль. Допомагатимуть йому Олександр Заваров і Олег Кузнєцов.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: