"Завдання "Політехніки"? Мінімум - плей-офф, максимум - медалі"

01 грудня 14:16
Переглядів: 152
погостинський

Генеральний директор і головний тренер львівської Політехніки Кирило Погостинський оцінив роботу на посту наставника команди свого попередника Максима Фомічова.

Генеральний директор і новий головний тренер львівської Політехніки Кирило Погостинський після поразки в Миколаєві прокоментував звільнення Максима Фомічова з посади наставника команди.

"Керівництво клубу вирішило, що хай краще я буду працювати. Я вважаю, що Максим Фомічов знаходився на своєму місці. Це людина, яка займалася баскетболом 24 години на добу. Він приходив рано вранці на роботу, о пів на дев'яту, і до десятої вечора сидів, виробляв різні ідеї і комбінації. До речі, сьогодні саме завдяки його ідеям, комбінаціям, його заготовкам ми сьогодні грали.

Ви самі розумієте, що, якщо ввечері тільки з'явилася інформація, що ми припинили відносини з Максимом, я нічого не можу зробити. Я можу зробити тільки заміни і підказувати якісь комбінації, ще щось-то домалювати по ходу п'єси. Все, у що сьогодні ми грали - це його напрацювання", - сказав Погостинський.

Гендиректор Політехніки також озвучив цілі команди, які поставило перед ним напередодні сезону керівництва клубу.
 
"Завдання керівництва переді мною? Їх ніхто не відміняв. Мінімум - плей-офф, максимум - медалі", - завершив Погостинський.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: