"Завдання українського футболу - стати більш ефективним"

15 квітня 12:45
Переглядів: 102
Коньков

У вівторок, 15 квітня, у Будинку футболу розпочав роботу конгрес «Спортивний маркетинг 2.0», присвячений цифровому маркетингу та комунікаціям у галузі спорту, що зібрав представників спортивних клубів, команд та організацій, а також брендів і компаній, зацікавлених у спорті.

У відкритті заходу, партнером якого виступає Федерація футболу України, взяв участь президент ФФУ Анатолій Коньков, виступивши з вітальним словом.

«Сучасний спорт швидко трансформується. Футбол, як провідний вид спорту, має буті лідером, демонструючи успішній приклад іншім. Завдання українського футболу - ставати більш ефективним, структурованим, відкритим, орієнтованим на результат.

Представлені на цьому конгресі успішні проекти та інструменти стануть у нагоді всім спортивним спеціалістам, які прагнуть до успіху.

Федерація футболу України продовжуватиме підтримувати розвиток як спортивної, так і інфраструктурної, фінансової, маркетингової діяльності професійних і аматорських футбольних організацій в Україні», - сказав Анатолій Коньков.

У сьогоднішній зустрічі візьмуть участь генеральний директор агентства з просування спортивних клубів та асоціацій через цифрові медіа «Result Sports» Маріо Лео, представники 5-х футбольних клубів з усієї Європи: маркетинговий директор турецького «Галатасараю» Ертуг Сілай, голова відділу маркетингу австрійської «Аустрії» Дітмар Курзава, керівник департаменту маркетингу і комунікацій Юрій Свірідов, директор з нових медіа німецького «Штутгарту» Хольгер Бойн і маркетинговий директор нідерландського «Херенвену» Елмар Хельмут.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: