Завершальна сесія для Ігоря Йовічевіча

17 березня 11:33
Переглядів: 429
Йовічевіч

Головний тренер львівських «Карпат», наразі іще з приставкою «в.о.» проходить завершальну сесію навчання за програмою «PRO»-диплом УЄФА, за результатами якої відбудеться захист дипломних робіт та отримання тренерських ліцензій.

Як повідомив хорватський спеціаліст офіційному сайту «зелено-білих» з понеділка до вівторка проходитимуть навчання, де тренери отримають нову порцію необхідної інформації, а в середу відбуватимуться захисти дипломних робіт. Саме над нею Ігор Йовічевіч працював у Туреччині, після завершення тренувального процесу. Нарешті, у четвер на тренерів чекатимуть іспити, по завершенні яких вони зможуть отримати «PRO»-дипломи УЄФА.

У понеділок наставники зустрічалися із головним тренером національної збірної команди України Михайлом Фоменком, а також колишнім помічником головного тренера збірної України Юрієм Калітвінцевим. Окрім цього запланована зустріч із ще кількома функціонерами та інструкторами, розмови про футбольний менеджмент, маркетинг та останні зміни до Правил гри у футбол.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: