Завершується першість Львівщини з боксу

28 березня 13:21
Переглядів: 237
бокс

У Львові завершується першість області з боксу. На ринг виходить молодь. Тут майбутні усики та ломаченки виборюють місце у команді, яка вирушить до Хмельницького на чемпіонат України. Загалом назбиралася майже сотня майстрів шкіряної рукавички.

Відомий колись боксер Роман Джуман переживає свій бій. За рингом, як тренер. Його учень б'ється за вихід у фінал. Три раунди по три хвилини. Хлопці з усіх сил гамселять один одного. Бій гідний професіоналів. Справедливі овації публіки. Врешті, попри всі підказки Джумана його підопічний програє.

«Налаштований весь час слухати часом. Трохи пасивно на ногах був, а так здається все виконував», — ділиться боксер у ваговій категорії 60 кг Андрій Дочинець.

Кожен бій — ціла історія: яскрава та безкомпромісна. Адже молодь поєднує майже дитячий запал та майже дорослу техніку.

До прикладу Богдан Монаршук майже не помітив свого опонента. Переміг технічним нокаутом. Йому допомогла власна філософія.

Тренери відбирають десять чемпіонів у десятьох вагових категоріях. Такою командою поїдуть спершу на турнір до Франківська, а наприкінці травня ще й на першість України, що в Хмельницькому. Фінали відбудуться у суботу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: