Завершилась Світова студентська першість

09 лютого 22:30
Переглядів: 107
Алмати

У місті Алмати (Казахстан) завершилася ХХVІІІ Всесвітня зимова Універсіада-2017.

На рахунку українських студентів-спортсменів 9 медалей (2 золоті, 3 срібні і чотири бронзові). У неофіційному командному заліку збірна Україна фінішувала десятою, за кількістю медалей – сьомою. Першою стала Росія 71 медаль (29-27-15), 2-гою Казахстан 36 медалей (11-8-17), третя Южна Корея 21 медаль (11-5-5).

Тернопільщину в Казахстані представляли: сноубордисти Тетяна Копчак (Тернопільський національний економічний університет) фристайлісти  Олег Масира (Тернопільський національний технічний університет ім. І. Пулюя) та Андрій Лебедик (Тернопільський національний економічний університет), біатлоністка Марія Кручова та лижний двоєборець Віктор Пасічник (представники ТНЕУ).

Найкращий серед наших земляків результат на Універсіаді показав Віктор Пасічник. Він був десятим у стрибках із трампліна (88,4 м). На лижну дистанцію 10 км спортсмен вийшов, маючи відставання 1:50 хв. На лижні Пасічник показав другий загальний результат (23:22.1 хв.), але це не дозволило йому піднятися вище, ніж на сьому підсумкову позицію.

В індивідуальній гонці на дистанції 15 кілометрів наша землячка Марія Кручова стала 12-тою. У спринтерських перегонах – 17. Трішки поправила результат Кручова у гонці переслідування, яку завершила на 14.

Фристайлісти Олег Масира та Андрій Лебедик у могулі пройшли кваліфікацію, але у фіналі не змогли поборотися за медалі, фінішувавши відповідно з 10 та 11 результатом. У подвійному могулі обидва фристайлісти до фіналу не пробилися, закінчивши змагання на 11 та 13 місцях.

На жаль, не увійшла до фіналу і тернопільська сноубордисти Тетяна Копчак. У паралельному гігантському слаломі Таня посіла 23 місце.

Підсумки підбито, висновки зроблено – крокуємо далі!!!!