Завершилася спартакіада сільських та селищних рад Самбірщини

18 лютого 16:45
Переглядів: 446
Самбір

Цими днями на базі навчально-виховного комплексу м. Новий Калинів Самбірського району фінішувала 9-та традиційна спартакіада місцевих рад Самбірщини, присвячена пам’яті Ярослава Хомина.

На свято спорту приїхали 24 сільські команди, щоб позмагатися в таких видах програми: волейбол, перетягування каната, рукоборство, підняття гирі, шахи, шашки, настільний теніс.

Вперше в цих змаганнях взяли участь військові та команда держслужбовців, за яку виступали голова районної ради Віталій Кімак і його заступник Андрій Бобак, а заступник голови райдержадміністрації Леся Лернатович вдало відіграла всі волейбольні зустрічі.

Після вступного слова і молебня настоятель місцевого храму, капелан АТО о. Ярослав Фабіровський під спів коляди «Нова радість стала» окропив усіх йорданською водою.

Сільських спортсменів вітали начальник управління фізичної культури і спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода та голова Львівської обласної організації ВФСТ «Колос» Лілія Білінська, котрі вручили  

вручили Почесні грамоти за активне сприяння розвиткові фізкультурно-спортивного руху директорові Новокалинівського НВК Оресту Янушевичу та підприємцям вихідцям із Зарайська Ярославу Міхняку та Волі Блажівської Богдану Шевціву.

Голова Самбірської районної організації ВФСТ «Колос» Руслан Хомин, який гідно продовжує справу, започатковану його світлої пам’яті батьком Ярославом Федоровичем, оголосив програму та порядок проведення зимової спартакіади.

Розпочали змагання перетягувачі канату. І як на попередніх спартакіадах, не було жодної команди, яка б встояла проти атлетів з Воютич. Щоб побороти суперника, а з кожним наступним разом за канат бралися сильніші, їм вистачало кільканадцять секунд. Навіть фіналісти - верхівчани, не змогли потягнути їх хоч трохи на свою половину. Третьою була команда з Ралівки.

У змаганнях рукоборців ніхто не сумнівався у перемозі рудківчанина Сергія Рондяка, який недавно став чемпіоном вперше проведеного в Самборі турніру з сили удару. На цій спартакіаді він вп’яте став переможцем, подолавши у фіналі руку Ігоря Коновалова з Вільшаника, який у свою чергу півфіналі поборов Василя Таратуту з Гордині.

У суперництві інтелектуалів змін не відбулося. Серед призерів ті ж прізвища, що і торік. Шашки – Марія Куцик з Пинян, Ірина Качинська з Кульчиць і Ірина Ваневська з Воютич; Володимир Захарченко з Гордині (за команду рідного села 9 років приїжджає з Одеської області, де зараз проживає), Ярослав Торчинович з Бабини, Іван Яловиця з Ралівки.

Шахи – Василь Головчак і Степан Меличин з Воютич, Богдан Мисько і Микола Кінаш з Викіт, Орест Венгрин і Василь Антох з Рудок.

Це ж стосується і настільного тенісу. Чоловіки – Андрій Богуцький з Викіт, Павло Івасик з Блажева і Володимир Буца з Воютич; жінки – Марія Волосянська з Кульчиць, Галина Жигайло (команда держслужбовців), Ольга Іванчук з Вільшаника.

А от, де сталася сенсація, так це у волейболі. Правда, не з першим місцем. Його твердо утримує дружня команда Гордині. Але якщо на попередніх спартакіадах вона у фіналах виборювала чемпіонство з кульчичанами, ралівчанами, луківчанами, то на цей раз на герць з ними стала амбітна команда з Блажева. І хоч хлопці-горяни програли, але справили хороше враження і записали в актив Чуквівської громади вагомі залікові очки.

Коли було підбито результати всіх виступів, виявилося, що команда Воютич, яка вже двічі була чемпіоном спартакіади, знову стала першою, обігнавши минулорічного володаря великого кубка – колектив с. Гордині. Третє місце зберегла за собою команда Рудок.

Вручали кубки, грамоти, медалі, призи і премії командам, а також переможцям з окремих видів спорту програми спартакіади народний депутат України Ярослав Дубневич, депутати обласної ради Олег Домчак і Володимир Шведа, голова районної ради Віталій Кімак і голова РДА Микола Фрей.

Долучилася до подарунків і фірма «Комп’ютерний всесвіт», представник якої Ігор Явірський ще й брав участь у змаганнях. Для вручення переможцям з окремих видів спорту було надано флешкарти.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: