Завершились ігри обласної Дитячо-юнацької Волейбольної ліги

06 квітня 21:28
Переглядів: 250
волейбол

Минулого тижня відбувся завершальний тур обласної Дитячо-юнацької Волейбольної ліги. 24 березня у спортзалі ЗОШ № 24 вісім команд юнаків 1999 року народження зібралися, щоб визначити чемпіона. Це звання вибороли волейболісти із Теребовлі.

Команди посіли такі місця:

1. Теребовлянська ДЮСШ

2. Бережанська ДЮСШ

3. Тернопільська ДЮСШ-1 (команда 1)

4. Тернопільська ДЮСШ-1 (команда 2)

5. Козівська ДЮСШ

6. Чортківська ДЮСШ

7. Борщівська ДЮСШ

8. Гусятинська ДЮСШ

28 березня така ж зустріч в рамках завершального тур обласної Дитячо-юнацької Волейбольної ліги відбулась серед волейболістів 1997 року народження.

І знову перемогу здобули спортсмени з Теребовлі.

Турнірна таблиця має такий вигляд:

1. Теребовлянська ДЮСШ

2. Збаразька ДЮСШ

3. Чортківська ДЮСШ

4. Тернопільська ДЮСШ-1

5. Бучацька ДЮСШ

6. ДЮСШ Тернопільського району

7. Скалатська ДЮСШ

8. Борщівська ДЮСШ

Додамо, що змагання у лігах розпочалися в листопаді минулого року. У кожній із вікових груп змагалося вісім команд. Під час проведення зональних турнірів їх розділяли на дві підгрупи. Кожна з команд принаймні раз приймала у себе якийсь із зональних турів. Останній тур першого та другого кола змагань проходили у Тернополі, де збиралися вже всі команди.

«Завдяки проведенню значної кількості змагань, організація турніру сприяє значному зростанню майстерності юних волейболістів», – повідомив завуч Тернопільської ОДЮСШ Олег Танчук. Він також відзначив професійну роботу тренера теребовлянської команди Михайла Турукули. За доволі короткий термін – два роки роботи з командою, викладач зумів вивести її на досить високий рівень майстерності. Його вихованці 1999 року народження змагалися не лише з ровесниками, – значна їх частина також брала участь у турнірі серед юнаків 1997-1998 років народження, але і тут виявились найсильнішою.

До речі, за підсумками 2013 року Михайла Турукулу визнано найкращим тренером-викладачем з волейболу. Друге місце у цьому рейтингу посів тренер тренер збаразької команди Ігор Сисак, а трете – тренер чортківських волейболістів Андрій Прокопів.

Дирекція Тернопільської ОДЮСШ висловила подяку керівникам спортивних шкіл, тренерам, батькам та підприємцям, які у цей нелегкий та скрутний в економічному плані час сприяли проведенню змагань та надавали посильну допомогу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: