Завершилися фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців

03 жовтня 13:31
Переглядів: 302
Спартакіада

Упродовж 22 - 25 вересня 2015 року в місті Ужгороді відбулися фінальні змагання (третій етап) XVІІ Всеукраїнської Спартакіади серед збірних команд державних службовців.

В спортивному комплексі «Юність», де були присутні керівники Закарпатської облдержадміністрації, Національної агенції держслужби України, Міністерства молоді та спорту, Центральної ради ФСТ «Спартак», змагалися 375 державних службовців (72 жінки і 303 чоловіків), які репрезентували 19 збірних команд областей України. Не взяли участь у цих змаганнях команди Одеської, Дніпропетровської, Чернігівської та Полтавської областей.

Приємною несподіванкою була участь в урочистій церемонії відкриття змагань консулів Угорщини та Словаччини, які в своєму виступі зазначили що для них це дуже цікавий спортивний захід і висловили сподівання, що в наступних роках зможуть співпрацювати з Україною в розробці спільних заходів.

У програмі Спартакіади було передбачено змагання з 5 видів спорту: футзал, волейбол, настільний теніс, шахи та шашки.

1

Найкраще у збірній команді державних службовців Львівської області виступив досвідчений багаторазовий учасник фіналів Всеукраїнських Спартакіад, заступник керівника апарату – начальник організаційного відділу Турківської райдержадміністрації Богдан Москаль, який посів третє місце в турнірі шашкіств. В тандемі зі своєю напарницею Тетяною Карабін вони посіли 8 командне місце. У змаганнях з футзалу команда Львівщини, основу якої склали працівники головного управління державної казначейської служби, посіла 5 місце. Василь Ладанай з Самбірського району посів 14 місце у змаганнях з шахів. А команди з волейболу та настільного тенісу виявилися на 16 місцях.

Відтак державні службовці Львівщини за результатами п’яти видів змагань посіли 12 загальнокомандне місце.

За підсумками цих змагань кращими у загальнокомандному заліку ХVІІ Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців 2015 року виявилися:
І місце – Запорізька область
ІІ місце – Закарпатська область
ІІІ місце – Хмельницька область.

Шашки (індивідуальні результати):
Чоловіки:
І місце – Сташко Дмитро (Вінницька обл.)
ІІ місце – Рибчинський Володимир (Хмельницька обл.)
ІІІ місце – Москаль Богдан (Львівська обл.).

2

В церемонії нагородження переможців ХVІІ Всеукраїнської спартакіади взяли участь: голова Організаційного комітету ХVІІ Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Олександр Скопич, заступник Голови Нацдержслужби Валентина Ковальчук; заступник голови Центральної ради фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Григорій Верзун; член Центрального комітету профспілки працівників державних установ України Віктор Ковтун, начальник управління молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації Віталій Ерфан та ін.