Завершилися обласні комплексні змагання за програмою з пляжного волейболу

14 червня 14:06
Переглядів: 115
Волейбол

11-12 червня 2016 року у с.Заріччя Жидачівського району Львівщини в рамках обласних комплексних змагань, присвячених 160-річчю від дня народження І.Франка та 150-річчю від дня народження М.Грушевського, відбулися змагання з пляжного волейболу серед ветеранів та спортсменів з інвалідністю.

Участь у змаганнях серед чоловічих команди взяли ветерани волейболу з Сокальського, Жидачівського, Городоцького,Самбірського,Кам'янсько-Бузького, Сколівського, Миколаївського та Бродівського районів та міст Стрия, Самбора та Нового Роздолу.

Жіночі команди були представлені спортсменками Жидачівського, Буського, Камянсько-Бузького, Сокальського, Самбірського, Городоцького районів та команда з міста Новий Розділ.

В категорії «Спортсмени з інвалідністю» змагалися три чоловічі команди: м. Стрия, м. Нового Роздолу та м. Львова.

Переможцем серед ветеранів-чоловіків виявилася команда з міста Стрия, на другому місці розташувалися волейболісти з міста Самбора, а третіми були представники Бродівського району.

Серед жіночих команд першість здобув дует з Сокальського району, друге місце посіла команда з Буського району, на третьому місці - волейболістки Камянсько-Бузький район.

Серед волейболістів з інвалідністю найкращою була команда з міста Львова, другою фінішували представники команди з міста Новий Розділ, треті - волейболісти з міста Стрия.

Автор: Оксана Вацеба