Завершилися обласні змагання з баскетболу 3х3

17 травня 19:30
Переглядів: 212
Баскетбол

Цими днями на відкритих ігрових майданчиках спортивно-оздоровчого комплексу «Ювілейний» у місті Миколаєві та в спортивному комплексі Самбірської ЗОШ № 7 відбулися чоловічий та жіночий  турніри з баскетболу 3х3 за програмою ХХV комплексних спортивних Ігор Львівщини, присвячених 160-річчю від дня народження Івана Франка та 150-річчю від дня народження Михайла Грушевського.

Ці масові баскетбольні змагання організовано управлінням фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівським обласним центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», відділенням НОК України у Львівській області та обласною федерацією баскетболу.

Загалом в Миколаєві змагалися 16 чоловічих команд, а у м. Самборі - 9 жіночих команд, які представляли збірні команди районів області та міст обласного значення.

Перемогу серед чоловіків та серед жінок вибороли збірні команди міста Самбора, другі місця посіли: серед чоловічих команд – збірна Червонограду, а серед жіночих – команда з м. Новий Розділ. Третіми завершили змагання команди Старосамбірського району (чоловіки) та м. Червонограду (жінки).

Переможці та призери змагань були відзначені медалями, грамотами, кубками від Львівського обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».