Завершилися обласні змагання з плавання "Повір себе"

23 березня 09:30
Переглядів: 136
Плавання

Цими днями в басейні Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України у м.Львові відбулися обласні відбіркові змагання Спартакіади «Повір у себе» з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, порушенням зору та вадами розумового та фізичного розвитку.

Участь у змаганнях взяли представники обласної ДЮСШІ «Галичина» (Львів), Краковецької спецшколи-інтернату та загальноосвітньої спецшколи-інтернату № 104 (смт Брюховичі).

Діти змагалися у двох вікових групах: молодшій (2003-2005 р.н.) та старшій (2001-2002 р.н.) Всього у змаганнях взяли участь 16 дітей з інвалідністю.

Також паралельно зі змаганнями  "Повір у себе" відбулась відкрита першість ДЮСШІ "Галичина", до якої долучились вихованці НРЦ "Джерело" та Дрогобицького добровільного товариства захисту дітей-інвалідів "Надія".

Переможці та призер змагань були нагородженні грамотами.

За програмою змагань "Повір у себе" переможцями стали:

Штик Богдан (ДЮСШІ "Галичина") на дистанції 50 м в/с, 50 м на спині
Кирилов Артур (ДЮСШІ "Галичина") - 50 м в/с, 100 м в/с
Хохлов Олег(ДЮСШІ "Галичина") -50 м в/с, 5 0м на спині
Пікун Владислав(ДЮСШІ "Галичина") – 50 м в/с,50 м на спині, 100 м в/с
Кореновська Вікторія (ЗОСШІ №104) -50 м в/с, 25 м в/с
Малиновський Микола(ДЮСШІ"Галичина") -50 м в/с, 50 м, 100 м на спині
Мичка Роман(ДЮСШІ "Галичина") – 50 м, 100 м на спині, 200 м к.п.
Лутчишин Роман (Краківецька спецшкола-інтернат) – 50 м в/с
Стефура Мирослава (ЗОСШІ№104) – 50 м в/с, 25 м в/с
Біловус Юлія (Краківецька ЗОСШІ) – 25 м в/с
Дороцький Святослав(ДЮСШІ "Галичина") - 100 м, 50 м брас, 200 м к.п.
Гриньків Євген (ДЮСШІ "Галичина") - 50 м 100м на спині, 200 м в.с
Гриб Максим (ДЮСШІ "Галичина") - 25 м в/с, 25 м на спині
Гібалтовський Олег (Краківецька ЗОСШІ) - 25м в/с.

У відкритій першості ДЮСШІ "Галичина" кращі результати продемонстрували:

Судомляк Тарас (НРЦ "Джерело") на дистанції 25м в/с, 50 на спині, 25 м на спині
Чопик Ярослав (НРЦ "Джерело") на дистанції 50 брас, 50 м на спині
Гакало Тарас (НРЦ "Джерело") на дистанції 50 м на спині
Гвоздецький Назар (Дрогобич, "Надія") на дистанції 25 м в/с
Скоропад Роман (Дрогобич, "Надія") на дистанції 25 м в/с
Богатько Святослав (ДЮСШІ "Галичина") – 50 м в/с
Дучак Галина (Краківецька спецшкола-інтернат) - 25 м в/с
Коновалова Марія (Дрогобич, "Надія") - 25 м н/с, 100 м в/с
Масендич Олена (ДЮСШІ "Галичина") - 25 м на спині.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити