Завершилися обласні змагання з самбо за програмою "Динаміади-2016"

20 березня 17:00
Переглядів: 105
Самбо

18 березня ц.р. в залі боротьби обласної організації ФСТ "Динамо" України (Львів, вул. В. Янева, 10) понад 60 учасників із 12 команд виборювали нагороди «Динаміади» Львівщини з боротьби самбо серед представників правоохоронних відомств області.

Боротьба велась у восьми вагових категоріях, кращими у яких виявилися:

вагова категорія до 57 кг

1 місце – Грисенко Віталій (в/ч 4114)
2 місце – Михальчук Юрій (ЛДУВС)
3 місце – Рак Володимир (УДСО)
3 місце – Яхнів Володимир (УДСО)

вагова категорія до 62 кг

1 місце – Овчаренко Олег (в/ч 4114)
2 місце – Мовчан Сергій (ЛДУ БЖД)
3 місце – Шульгач Іван (ЛДУВС)
3 місце – Бондар Роман (УДПтСУ)

вагова категорія до 68 кг

1 місце – Зубар Олег (в/ч 4114)
2 місце – Маржан Максим (ЛДУБЖД)
3 місце – Закала Андрій (ЛДУВС)
3 місце – Веприк Микола (ЛДУБЖД)

вагова категорія до 74 кг

1 місце – Бобер Олександр (ЛДУВС)
2 місце – Трач Сергій (БПОП ГУНП у Львівській області)
3 місце – Кизик Андрій (Личаківська ВК №30)
3 місце – Семак Іван (БПОП ГУНП у Львівській області)

вагова категорія до 82 кг

1 місце – Ільчук Віктор (в/ч 4114)
2 місце – Стеблюк Василь (ЛДУВС)
3 місце – Кулінка Іван (в/ч 3002)
3 місце – Олійник Владислав (ЛДУБЖД)

вагова категорія до 90 кг

1 місце – Белечинський Михайло (ГУ ДСНСУ у Львівській області)
2 місце – Чернишенко Ігор (Мостиський прикордонний загін)

вагова категорія до 100 кг

1 місце – Юрковець Віталій (в/ч 3002)
2 місце – Ференц Михайло (Мостиський прикордонний загін)
3 місце – В’ятрович Володимир (УДСО)
3 місце – Фалач Михайло (БПОП ГУНП у Львівській області)

вагова категорія понад 100 кг

1 місце – Баран Юрій (ЛДУБЖД)
2 місце – Драбина Микола (в/ч 4114)
3 місце – Смірнов Володимир (в/ч 3002)
3 місце – Лизуник Роман (Мостиський прикордонний загін).


Переможці у загальнокомандному заліку:

в І групі
1 місце – в/ч 4114
2 місце – ЛДУБЖД
3 місце – ЛДУВС

в ІІ групі
1 місце - Мостиський прикордонний загін
2 місце – БПОП ГУНП у Львівській області
3 місце – УДСО

в ІІІ групі
1 місце – Личаківська ВК №30
2 місце – УДПтСУ
3 місце – Сихівський ВП.

Автор: Оксана Вацеба
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити