Завершилися обласні змагання з шашок

15 жовтня 08:02
Переглядів: 114
Шашки

У приміщенні Львівської санаторної школи-інтернату № 1 11-12 жовтня 2014 року тривали обласні шашкові баталії. Кращі шашкісти Львівщини змагалися за програмою ХХІІІ спортивних ігор Львівщини, присвячених Року Т.Шевченка в Україні та VІІ обласних ігор ветеранів спорту, присвячених 75-річчю створення Львівської області. Організаторами цього заходу виступають управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівський обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» та федерація шашок Львівщини.

На початку турніру учасників привітали директор Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Вадим Климович, президент Львівської федерації шашок Іван Ільницький та головний суддя змагань – суддя національної категорії Юрій Носалюк.

Шашкісти-аматори та досвідчені майстри мали змогу випробувати свої сили у двох вікових категоріях: «Дорослі» (вік – 1996 р.н. та старші) та «Ветерани» (вік – 1974 р.н. та старші). У турнірі взяв участь 61 шашкіст у складі збірних команд з 5 міст обласного значення та 8 районів Львівщини.

Переможці змагань визначалися в особистому і командному заліку та були відзначені медалями, грамотами, кубками від Львівського обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».

Найкращім чином показали себе шашкісти з команди Турківського району, виборовши перші місця у обох вікових категоріях. Інші призові місця посіли: команди міст Нового Роздолу та Трускавця – серед дорослих, команди міста Стрия та Жовківського району – серед ветеранів.

В особистому заліку відзначилися: в категорії серед дорослих Іван Бутляр (Жовківський район) та Ольга Лембак (Турківський район); а в категорії ветеранів гри в шашки Ганна Мамчук та Іван Ільницький (Турківський район).