Завершилися змагання з армспорту за програмою комплексних спортивних Ігор Львівщини 2016 року

15 листопада 13:23
Переглядів: 263
Армспорт

Цими вихідними в Народному домі м. Дубляни Жовківського району відбулися особисто-командні змагання з армспорту (рукоборства) за програмою ХХV обласних комплексних Ігор Львівщини, IX обласних ігор ветеранів спорту та II Спортивних ігор серед людей з інвалідністю, присвячених 160-річчю від дня народження Івана Франка та 150-річчю від дня народження Михайла Грушевського. Цьогоріч це був останній вид змагань в рамках комплексних спортивних Ігор Львівщини й невдовзі будуть оприлюднені підсумкові результати спортивно-масової роботи усіх міст та районів області за 2016 рік.

Змагання проведено управлінням фізичної культури та спорту облдержадміністрації, Львівським обласним центром фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”, сектором молоді та спорту Жовківської райдержадміністрації, Львівським обласним осередком Всеукраїнської громадської організації «Українська федерація армспорту», обласною Асоціацією ветеранів спорту та Львівським регіональним центром з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт». Головний суддя змагань - Віктор Яськів.

Загалом у змаганнях з армспорту взяли участь 17 збірних команд – 7 команд в категорії “Дорослі”, 6 команд у категорії “Ветерани” та 4 команди в категорії «Спортсмени з інвалідністю».

Серед кращих виявилися представники Червонограду, Моршина, Сокальського, Жовківського, Самбірського, Золочівського, Буського районів.

Переможців та призерів змагань нагороджено грамотами, медалями та кубками від управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації, обласних центрів “Спорт для всіх” та «Інваспорт».

Призери командного підсумку обласних змагань з армспорту: 

категорія “Дорослі спортсмени”

1 місце – м. Червоноград

2 місце – Сокальський район

3 місце – Жовківський район 

категорія “Ветерани спорту”

1 місце – Жовківський район

2 місце – Сокальський район

3 місце – Самбірський район

категорія «Спортсмени з інвалідністю»

1 місце – м. Моршин

2 місце – Золочівський район

3 місце – Буський район

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: