Завершилися зональні змагання Спартакіади Львівщини серед команд державних службовців

29 серпня 12:00
Переглядів: 143
Шашки

20-21 серпня у містах Миколаєві, Старому Самборі, Жовкві та Жидачеві  відбулися зональні змагання Спартакіади Львівщини серед команд державних службовців.

Спартакіада відбувається за ініціативи Міністерства молоді та спорту України та Національного агентства України з питань державної служби.

Організатори змагань: управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації (Майборода Ю.А.), Міжрегіональне управління Нацдержслужби України у Львівській області  (Коваль Я.Б.), Львівська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» (Первачук В.А.), Львівська обласна організація профспілки працівників державних установ України (Іванків М.Д.), Львівська обласна рада профспілки фінансових і банківських установ (Андрусів О.І.), Львівський обласний центр «Спорт для всіх» (Климович В.В.), Миколаївська, Старосамбірська, Жовківська та Жидачівська райдержадміністрації.

Головний суддя – заступник голови ЛОО ФСТ «Спартак» Ігор Власенко (м. Львів).

Згідно з положенням про Спартакіаду змагання проводилися з п’яти видів спорту: футзал, волейбол, шахи, шашки та настільний теніс.

Переможці зональних змагань візьмуть участі у фінальних змаганнях Спартакіади Львівщини серед команд державних службовців, який відбудеться 3 вересня 2016 р. у м. Львові на базі спортивного комплексу НУ «Львівська політехніка» (м. Львів, вул. У.Самчука, 14).

Всі  організатори на місцях доклали максимум зусиль і  змагання відбулися на високому організаційному та технічному рівні.

Переможці зонального етапу

Спартакіади Львівщини серед команд державних службовців

м. Миколаїв

футзал - Миколаївський р-н

волейбол - Миколаївський р-н

н/теніс

жінки – Фурів Лілія (Миколаївський р-н)

чоловіки – Більський Богдан (Миколаївський р-н)

шахи

жінки – Лалак Ростислава (Миколаївський р-н)

чоловіки – Гладиш Євген (Пустомитівський р-н)

шашки

жінки – Виздрик Мирослава (Городоцький р-н)

чоловіки – Лукомський Ярослав (Миколаївський й р-н)

м. Жидачів

футзал - Перемишлянський р-н

волейбол - Жидачівський р-н

н/теніс

жінки – Самборська Надія (Жидачівський р-н)

чоловіки – Лесишин Роман (Сколівський р-н)

шахи

жінки – Демкович Оксана (Перемишлянський р-н)

чоловіки – Павлюх Степан (Сколівський р-н)

шашки

жінки – Карабін Тетяна (Жидачівський р-н)

чоловіки – Процан Ігор (Жидачівський й р-н)

м. Старий Самбір

футзал - Самбірський р-н

волейбол - Самбірський р-н (подано протест який на розгляді)

н/теніс

жінки – Неміровська Ганна (Самбірський р-н)

чоловіки – Піхоцький Ігор (Старосамбірський р-н)

шахи

жінки – Гашівська Наталія (Турківський р-н)

чоловіки – Ладанай Василь (Самбірський р-н)

шашки

жінки – Цюняк Олександра (Турківський р-н)

чоловіки – Москаль Богдан (Турківський й р-н)

м. Жовква

футзал - Кам'янка-Бузький р-н

волейбол - Жовківський р-н

н/теніс

жінки – Копійка Маряна (Сокальський р-н)

чоловіки – Кисіль Василь (Жовківський р-н)

шахи

жінки – Лєонова Галина (Сокальський р-н)

чоловіки – Супронюк Геннадій (Радехівський р-н)

шашки

жінки – Грибінська Надія (Кам'янка-Бузький р-н)

чоловіки – Гуменюк Тарас (Жовківський й р-н)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити