Завершився чемпіонат Львівщини з армспорту

11 лютого 16:27
Переглядів: 380
армспорт

Відбувся XI відкритий чемпіонат Львівської області з армспорту. У змаганнях, що відбулися 8-9 лютого в актовому залі Львівського вищого професійного ліцею дизайну та будівництва, взяли участь понад 80 учасників.

Боротьба відбувалася на трьох столах у вправах на ліву і праву руку. Загальнокомандне третє місце посіли представники спортивного клубу "Чемпіон" (м. Радехів), друге - СК "Кобра" (НУ "Львівська Політехніка", м. Львів) і переможцями змагань виявилися спортсмени СК "Львівські Леви" (м. Львів).

Серед кращих в особистому заліку відзначилися: Леся Гринчишин, Ганна Гранатова, Андрій Стасьо, Андрій Ряшко, Микола Бурко, Богдан Федаш, Михайло Гавронський та ін.

За результатами цього чемпіонату буде сформована збірна Львівської області для участі у чемпіонаті України, який відбудеться 12-14 березня в м. Харкові.

Результати чемпіонату Львівської області з армспорту 2014 року

 

Особисті результати:

 Чоловіки 60 кг, ліва рука

1. Стасьо Андрій, СК "Львівські Леви"

2. Хитрий Андрій, Городок

3. Фурда Михайло, СК "Львівські Леви"

4. Колесніков Віталій, Борислав

5. Кушнір Василь, Дрогобич

6. Безпальок Максим, Освіта

7. Надольський Володимир, СК "Кобра"

8. Божик Олександр, Сокаль

                 Чоловіки 65 кг, ліва рука

1. Ряшко Андрій, СК "Львівські Леви"

2. Загорецький Богдан, Миколаїв

3. Бідзіля Руслан, СК "Кобра"

4. Бандура Ростислав, СК "Борці"

5. Макар Андрій, Івано-Франківськ

6. Пилипів Сергій, СК "Кобра"

7. Павлюк Василь, СК "Чемпіон"

8. Дячук Андрій, Великий Любінь

9. Федаш Олег, СК "Львівські Леви"

10. Паламарчук Олександр, СК "Львівські Леви"

11. Юхимик Андрій, Освіта

                 Чоловіки 70 кг, ліва рука

1. Бурко Микола, СК "Львівські Леви"

2. Гунза Олексій, СК "Львівські Леви"

3. Кравець Віктор, Червоноград

4. Станько Роман, Львів

5. Геблер Андрій, СК "Кобра"

6. Кушнір Роман, Стрий

7. Балюрко Олександр, СК "Борці"

8. Галяткін Олександр, СК "Борці"

9. Гуменний Михайло, СК "Львівські Леви"

10. Гундер Богдан, Дрогобич

                 Чоловіки 75 кг, ліва рука

1. Федаш Богдан, СК "Львівські Леви"

2. Лісний Роман, СК "Кобра"

3. Шумський Віталій, СК "Львівські Леви"

4. Фединець Іштван, Виноградів

5. Диндин Тарас, СК "Кобра"

6. Боднар Роман, Освіта

7. Наумець Володимир, СК "Львівські Леви"

8. Стеців Ростислав, Борислав

9. Бемба Віталій, Самбір

                 Чоловіки 80 кг, ліва рука

1. Гавронський Михайло, Львівський медичний університет

2. Обожда Гліб, СК "Львівські Леви"

3. Яцик Олексій, СК "Борці"

4. Пилипів Маркіян, СК "Кобра"

5. Тисовський Іван, Турка

                 Чоловіки 90 кг, ліва рука

1. Галько Андрій, Івано-Франківськ

2. Тимощук Олег, СК "Львівські Леви"

3. Сорока Микола, Львів

4. Ільчишин Іван, Великий Любінь

5. Асман Олег, Калуш

6. Тіцький Іван, Освіта

7. Маланчук Роман, Стрий

8. Петришин Ігор, Яворів

9. Ціко Ілля, Стрий

                 Чоловіки 90+ кг, ліва рука

1. Михайлюк Вадим, Івано-Франківськ

2. Корань Руслан, СК "Львівські Леви"

3. Дмитрів Андрій, СК "Чемпіон"

4. Рудницький Роман, СК "Львівські Леви"

5. Трескот Назарій, Стрий

6. Люшик Володимир, Червоноград

7. Кецман Володимир, Калуш

8. Гац Роман, Стрий

9. Баранович Віталій, Стрий

10. Луньов Михайло, Стрий

                Жінки абс., ліва рука

1. Гранатова Анна, СК "Львівські Леви"

2. Білань Марія, СК "Чемпіон"

3. Гринчишин Леся, СК "Львівські Леви"

                 Чоловіки 60 кг, права рука

1. Стасьо Андрій, СК "Львівські Леви"

2. Хитрий Андрій, Городок

3. Стасьо Андрій, СК "Львівські Леви"

4. Хитрий Андрій, Городок

5. Божик Олександр, Сокаль

6. Надольський Володимир, СК "Кобра"

7. Фурда Михайло, СК "Львівські Леви"

8. Колесніков Віталій, Борислав

9. Кушнір Василь, Дрогобич

10. Безпальок Максим, Освіта

                 Чоловіки 65 кг, права рука

1. Павлюк Василь, СК "Чемпіон"

2. Загорецький Богдан, Миколаїв

3. Пилипів Сергій, СК "Кобра"

4. Макар Андрій, Івано-Франківськ

5. Трембецький Олег, Стрий

6. Бідзіля Руслан, СК "Кобра"

7. Юхимик Андрій, Освіта

8. Паламарчук Олександр, СК "Львівські Леви"

9. Бандура Ростислав, СК "Борці"

10. Ряшко Андрій, СК "Львівські Леви"

11. Драгомирецький Василь, Львів

12. Федаш Олег, СК "Львівські Леви"

13. Дячук Андрій, Великий Любінь

                 Чоловіки 70 кг, права рука

1. Бурко Микола, СК "Львівські Леви"

2. Геблер Андрій, СК "Кобра"

3. Кравець Віктор, Червоноград

4. Гунза Олексій, СК "Львівські Леви"

5. Балюрко Олександр, СК "Борці"

6. Галяткін Олександр, СК "Борці"

7. Станько Роман, Львів

8. Гундер Богдан, Дрогобич

9. Кушнір Роман, Стрий

10. Гуменний Михайло, СК "Львівські Леви"

11. Марків Андрій, Львів

                 Чоловіки 75 кг, права рука

1. Лісний Роман, СК "Кобра"

2. Наумець Володимир, СК "Львівські Леви"

3. Федаш Богдан, СК "Львівські Леви"

4. Сердюк Олександр, освіта

5. Диндин Тарас, СК "Кобра"

6. Стеців Ростислав, Борислав

7. Фединець Іштван, Виноградів

8. Бемба Віталій, Самбір

9. Боднар Роман, Освіта

                 Чоловіки 80 кг, права рука

1. Гавронський Михайло, Львівський медичний університет

2. Плахта Юрій, Освіта

3. Обожда Гліб, СК "Львівські Леви"

4. Яцик Олексій, СК "Борці"

5. Пилипів Маркіян, СК "Кобра"

6. Тисовський Іван, Турка

                 Чоловіки 90 кг, права рука

1. Тимощук Олег, СК "Львівські Леви"

2. Маланчук Роман, Стрий

3. Галько Андрій, Івано-Франківськ

4. Звізло Роман, СК "Львівські Леви"

5. Асман Олег, Калуш

6. Ціко Ілля, Стрий

7. Ільчишин Іван, Великий Любінь

8. Тіцький Іван, освіта

9. Петришин Ігор, Яворів

10. Сорока Микола, Львів

                 Чоловіки 90+ кг, права рука

1. Рудницький Роман, СК "Львівські Леви"

2. Дмитрів Андрій, СК "Чемпіон"

3. Корань Руслан, СК "Львівські Леви"

4. Янко Руслан, Стрий

5. Остапів Роман, Стрий

6. Михайлюк Вадим, Івано-Франківськ

7. Баранович Віталій, Стрий

8. Гац Роман, Стрий

9. Луньов Михайло, Стрий

10. Калужний Тарас, Мостиська

11. Кецман Володимир, Калуш

12. Трескот Назарій, Стрий

                 Жінки абс., права рука

1. Гринчишин Леся, СК "Львівські Леви"

2. Гранатова Анна, СК "Львівські Леви"

3. Білань Марія, СК "Чемпіон"

Командні результати:

1. СК "Львівські Леви" (м. Львів)

2. СК "Кобра" (Львівська Політехніка, м. Львів)

3. СК "Чемпіон" (м. Радехів)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити