Завершився чемпіонат Львівщини зі спортивної акробатики

15 травня 14:57
Переглядів: 105
акробатика

Цими днями завершився чемпіонат Львівської області зі спортивної акробатики (парно-групові вправи).

У гімнастичному залі Львівського державного університету фізичної культури (вул. Д. Дудаєва, 8) змагалися 62 кращих спортсменів-акробатів зі Львова, Борислава та Дрогобича.

Організатори змагань – управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації, Львівська обласна федерація гімнастики, Львівський державний університет фізичної культури.

Головний суддя чемпіонату – суддя національної категорії Аліна Сениця (м. Львів).

За результатами змагань кращими виявилися:

Серед жіночих пар (МС):

1 місце –  Табачинська Олександра, Пилип'як Юлія (м. Дрогобич, ДЮСШ ім. І.Боберського, тренери: Жгута Ж., Жгута О., Дмитрієв С.).

2 місце –  Юськів Наталія, Шутяк Ольга (м. Дрогобич, ДЮСШ ім. І.Боберського, тренери: Жгута Ж., Жгута О., Дмитрієв С., Вагіла Т.).

3 місце – Андріївська Олеся, Мисишин Ганна (м.Львів, ДЮСШ «Галеон», тренери: Сениця А., Сениця М., Капко О.).

Серед жіночих пар (І розряд):

1 місце – Чеботарьова Анастасія, Якимович Ірина (м. Львів, ДЮСШ № 5, тренери: Голотко Б., Рєпіна Т.).

2 місце – Кіцера Ліліана, Сосніцька Анастасія (м. Львів, ДЮСШ № 5, тренери: Голотко Б., Рєпіна Т.)

3 місце – Кравчук Анжеліка, Баран Анастасія (м. Борислав, ДЮСШ, тренер Асланіді С.).

Серед жіночих груп:

1 місце –  Герцан Вікторія, Кісіль Цвітана, Сопотницька Анастасія (м. Борислав, ДЮСШ МОН, тренери: Чопик Г., Асланіді С.).

2 місце – Семенович Анастасія, Яводчак Соломія, Мисишин Аліна (м. Дрогобич, ДЮСШ ім. І. Боберського, тренери: Жгута Ж., Жгута О.).

3 місце – Кіцера Ліліана, Сорока Юлія, Сосніцька Анастасія (м. Львів, ДЮСШ № 5, тренери: Голотко Б., Рєпіна Т.).

Серед чоловічих пар:

1 місце – Дребот Олег, Дребот Віталій (м. Львів, ДЮСШ № 5, тренер: Голотко Б., Рєпіна Т.).

2 місце –  Лисак Олександр, Ямкін Дмитро (м. Борислав, ДЮСШ МОН, тренери: Чопик Г., Асланіді С.).

3 місце –  Концевич Андрій, Лопатін Денис (м.Львів, ДЮСШ «Галеон», тренери: Сениця А., Сениця М.).

Серед чоловічих груп (КМС, І розряд):

1 місце – Загірський Олександр, Пенцарський Юрій, Бегей Ростислав, Погребняк Костянтин (м. Борислав, ДЮСШ, тренери: Чопик Г., Асланіді С.).

2 місце – Строган Максим, Орищак Тарас, Стеців Назарій, Стеців Ростислав (м. Дрогобич, ДЮСШ ім.І.Боберського, тренери: Жгута Ж., Жгута О.).

3 місце – Островський Микита, Кириченко Володимир, Смольський Андрій, Савка Юрій (м. Львів, ДЮСШ № 5, тренери: Кукурудз К., Бенько Г., Бойко А.Б., Бойко А.М.).

Серед чоловічих груп (МС):

1 місце – Кукурудз Станіслав, Яруш Тарас, Пуш Юрій, Кукурудз Владислав (м. Львів, ДЮСШ № 5, тренер: Кукурудз К., Бенько Г., Бойко А., Бойко А.Б., Бойко А.М.).

Серед змішаних пар (І розряд):

1 місце – Іваник Богдан, Білянська Діана (м. Дрогобич, ДЮСШ ім. І.Боберського, тренер Вагіла Т.).

2 місце – Даців Іван, Бігуняк Діана (м. Дрогобич, ДЮСШ ім.І.Боберськоьго, тренери: Вагіла Т., Вихованець Г.).

Серед змішаних пар (МС):

1 місце – Коверко Яна, Дурняк Ігор (м.Львів, ДЮСШ «Галеон», тренери: Сениця А., Сениця М.).

2 місце – Агурцова Ганна, Лаврик Назар (м. Борислав, ДЮСШ МОН, тренери: Чопик Г., Асланіді С.).

Ольга Ведернікова, управління молоді та спорту облдержадміністрації

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити