Завершився чемпіонат Львівської області з фехтування серед юніорів

05 березня 20:57
Переглядів: 303
Фехтування

В період з 24 лютого до 1 березня 2014 року у фехтувальному залі Львівського державного університету фізичної культури (м. Львів, вул. Черемшини 17) відбувся чемпіонат Львівської області з фехтування серед юніорів 1994 р.н.

Головний суддя змагань – суддя національної категорії Олександр Стаканов (м.Львів).

У змаганнях взяли участь 74 учасники (юнаки та дівчата).

Серед кращих своєю технічною майстерністю та фізичною підготовкою виділялися: Анастасія Ленчук, Ангеліна Гошко, Михайло Надєляєв, Вадим Плазій, Дмитро Сухоруков та ін.

Результати змагань:

Рапіра, юніори :

  • 1 місце – Надєляєв Михайло;
  • 2 місце – Джус Юрій;
  • 3 місце – Бонішко Володимир;
  • 3 місце - Гойда Даниїл;

Рапіра, дівчата :

  • 1 місце –Ленчук Анастасія;
  • 2 місце - Педосенко Марта;
  • 3 місце – Чепіжак Ольга;
  • 3 місце -  Рой Вероніка;

Шпага, юніори :

  • 1 місце – Сухоруков Дмитро;
  • 2 місце – Ковалишин Володимир;
  • 3 місце – Майорський Дмитро;
  • 3 місце – Юхимчук Руслан;

Шпага, дівчата :

  • 1 місце – Гошко Ангеліна;
  • 2 місце – Сало Олена;
  • 3 місце – Курко Мар`яна;
  • 3 місце – Мазепа Катерина;

Шабля, юніори :

  • 1 місце – Плазій Вадим;
  • 2 місце – Польовий Василь;
  • 3 місце – Шуберт Дмитро;
  • 3 місце – Попов Артем;

Командні змагання, рапіра, дівчата:

1 місце –  «Атлет» ЛУФК:

  • Педосенко М.
  • Муц О.
  • Зембіцька А.
  • Ахламосулішвілі А.

2 місце – СК «ЛП»:

  • Ленчук А.
  • Рой В.
  • Шипілова О.

3 місце – ЛДЮСШ № 2 (1):

  • Пихней В.
  • Щербатих О.
  • Лука С.
  • Яцуляк Н.

Командні змагання, рапіра, юніори:

1 місце – ЛДЮСШ №2 (1):

  • Бонішко В.
  • Гойда Д.
  • Губиш В.
  • Рой М.

2 місце – ЛДЮСШ №2 (2):

  • Ярема М
  • Мелешко Р.
  • Пазиняк С.

3 місце –«Атлет» - Україна:

  • Джус Ю.
  • Кузуб В.
  • Надєляєв М.

Командні змагання, шпага, юніори:

1 місце – ДЮСШ «Троянда»:

  • Голдій О.
  • Майорча Н.
  • Саксонов М.
  • Марусяк М.

2 місце – ЛДЮСШ №2 (1):

  • Сухоруков Д.
  • Ковалишин В.
  • Шумило О.
  • Шевченко В.

3 місце – ЛДЮСШ №2 (2):

  • Осадчук Р.
  • Юхимчук Р.
  • Майорський Д.
  • Паламар А.

Командні змагання, шпага, дівчата:

1 місце – ЛДЮСШ №2 (1):

  • СмірновськаЮ.
  • Смичковська А.
  • Кірієнко В.
  • Юхимчук В.

2 місце – ЛДЮСШ №2 (2):

  • Ковалишин О.
  • Адамська Й.
  • Губерська М.
  • Верьовкіна В.

3 місце – ЛДЮСШ №2 (3):

  • Сало О.
  • Широка С.
  • Садова С.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити