Завершився чемпіонат Львівської області з художньої гімнастики

14 квітня 19:47
Переглядів: 174
художня гімнастика

8-9 квітня у Львові тривав чемпіонат Львівської області з художньої гімнастики серед юніорів та серед команд спортивних клубів.

Змагання відбувалися на навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони України (вул. Грекова, 1).

Організаторами змагань виступили: управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та Львівська обласна федерація художньої гімнастики.

Головний суддя змагань – суддя національної категорії Катерина Сороковська (Львів).

Програма чемпіонату Львівської області передбачала змагання в особистій першості за програмою кандидатів у майстри спорту, а також командні змагання серед команд спортивних клубів за програмою майстрів спорту. У цьому святі краси та грації загалом взяли участь 37 гімнасток.

Серед кандидатів у майстри спорту місця розподілилися таким чином: чемпіонкою стала Вікторія Іванів (СДЮШОР «Олімп-Л»), друге місце посіла Олена Клим (СДЮШОР «Олімп-Л»), третьою виявилася Марта Жуковська (КДЮСШ «Здоров’я»).

Серед майстрів спорту в особистому заліку чемпіонкою області стала Тетяна Загородня, яка представляла СК «Багіра»-1, друге місце посіла Ольга Козак (СК «Фрістайл»-1), третє - Марта Когут (СК «Багіра»-1).

Серед команд спортивних клубів перше місце дісталося СК «Багіра»-1, на другому місці – СК«Фрістайл», на третьому місці – СК «Ніка».