Завершився чемпіонат Львівської області з пауерліфтингу

13 січня 15:55
Переглядів: 276
пауерліфтинг

На спортивній базі Національного університету «Львівська політехніка» успішно завершився чемпіонат Львівської області з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок, юніорок та юніорів, юнаків та дівчат. Ці змагання були відбірковими для участі складу збірної області на виступ в чемпіонаті України з пауерліфтингу 2014 р., який пройде 2-6 лютого в м. Коломиї.

Упродовж двох змагальних днів найсильніші спортсмени Львівської області демонстрували свою майстерність. В змаганнях взяло участь понад 60 спортсменів з різних куточків Львівщини.

Серед безумовних лідерів змагань серед юнаків варто відзначити Романа Дорохіна, який набравши суму триборства660 кг, посів перше місце у ваговій категорії до74 кгта перше місце в абсолютній першості.

Вдалим був виступ Марії Зінченко, яка з сумою270 кгпосіла 1 місце у ваговій категорії до63 кгта виборола «золото» в абсолютній першості.

Серед юніорів перше місце в абсолютній першості здобув Богдан Нижник, який продемонстрував суму триборства815 кг. Першу сходинку в абсолютній першості серед юніорок посіла Ільницька Марія, яка зібрала суму500 кг. Варто зазначити, що така сума триборства перевищує норматив майстра спорту міжнародного класу на 7,5 кг.!

Петро Олар посів перше місце в абсолютній першості серед чоловіків з сумою триборства845 кг, а серед жінок першу сходинку виборола Оксана Допілка (327,5кг).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: