Завершився чемпіонат Львівської області з спортивної гімнастики

13 березня 00:31
Переглядів: 356
гімнастика

Нещодавно в гімнастичному залі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України у м. Львові завершився чемпіонат Львівської області зі спортивної гімнастики.

Організатори змагань - управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та Львівська обласна федерація гімнастики. Головний суддя змагань Н. Гаврищук (м.Львів).

Загалом у змаганнях взяли участь 42 дівчат та 23 юнаки.

У багатоборстві за програмою майстрів спорту України серед дівчат перше місце посіла Анжеліка Зіненко (СДЮШОР «Будівельник»), другою стала Яна Бегас (СДЮШОР «Олімп-Л»), третьою – Зоряна Бабченко (СДЮШОР «Олімп-Л»). За програмою кандидатів у майстри спорту України місця розподілилися таким чином: першою виявилася Юлія Голишкіна (СДЮШОР «Будівельник»), на другому місці - Вікторія Личак (СДЮШОР «Будівельник»), третя - Оксана Дмитрук (ДЮСШ м. Червоноград).

У багатоборстві серед юнаків за програмою кандидатів у майстри спорту України перше місце посів Володимир Кугот (СДЮШОР «Олімп-Л» м. Львів), на другій сходинці обласного п’єдесталу опинився Іван Аміров (ДЮСШ м.Стрий), на третьому місці - Іван Юроца (ДЮСШ м.Стрий).

За результатами цих змагань буде сформовано збірну команду Львівської області, яка візьме участь у чемпіонаті України з 17 до 21 березня 2015 року у місті Кіровограді.

Більш детально ознайомитись з результатами змагань можна завантаживши протоколи змагань тут