Завершився чемпіонат Львівської області з веслування на байдарках і каное

03 червня 12:36
Переглядів: 168
веслування

30-31 травня 2014року на базі дитячо-юнацької спортивної школи «Добротвір», що в смт. Добротвір Кам'янсько-Бузького району, відбувся чемпіонат Львівської з веслування на байдарках і каное.

Загалом у змаганнях взяли участь 47 спортсменів, які виборювали звання чемпіона області на дистанціях 200, 500 та 1000 метрів.

Організаторами змагань виступили управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та федерація веслування на байдарках та каное Львівщини.

Головний суддя змагань – Ігор Слівінський (смт. Добротвір).

Переможці чемпіонату області в одиночному човні здобули право виступу в чемпіонаті України, який незабаром (6-11 червня) стартуватиме у Дніпропетровську. Веслярі, котрі посіли 2-6 місця в одиночних човнах та 1-2 місця в човнах-двійках, відбиратимуться до складу збірної команди Львівської області через контрольні старти.

Високий спортивно-технічний рівень серед чоловіків продемонстрували Винар Юрій, Дутчак Роман, Солдак Андрій, Торчило Валерій, Шеметило Олександр, Львов Стас, Мельник Роман, Дацко Андрій.

Серед жінок кращими були - Кришталь Олександра, Казимірська Христина, Галанчук Вікторія, Кіндзера Ганна, Гондецька Юлія та ін.