Завершився чемпіонат Тернополя зі спортивної аеробіки

25 березня 20:01
Переглядів: 185
спортивна акробатика

19 березня у палаці культури "Березіль" проходив чемпіонат міста Тернополя зі спортивної аеробіки, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Його учасниками стали представники 16-ти загальноосвітніх шкіл міста, Тернопільського Національного педагогічного університету імені В. Гнатюка та три команди Тернопільського Національного економічного університету.

Це свято краси та грації організували головне управління освіти і науки облдержадміністрації, обласне відділення з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України, управління з питань сім’ї, молодіжної політики і спорту міської ради, Тернопільська обласна федерація спортивної аеробіки та фітнесу.

У залі зібралось чимало вболівальників, які прийшли підтримати улюблені команди та отримати задоволення від яскравого дійства, під час якого конкурсанти дарували усім присутнім видовищні виступи та хороший настрій.

Команди-учасники мірялися силами та вміннями у таких видах програми: аеро-степ, аеро-денс та фанк-аеробіка. Переможців визначали за результатами балів у цих видах.

Отже, у першості серед вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації результати у видах програми були такі:

Аеро-степ:

1. ТНЕУ-1 (24,45 балів) 2. ТНПУ (21,1 балів) 3. ТНЕУ-2 (18,56 балів)

Аеро-денс:

1. ТНЕУ-1 (17,35 балів) 2. ТНПУ (17,18 балів) 3. ТНЕУ-2 (16,93 балів)

Фанк-аеробіка:

1. ТНЕУ-1 (26,45 балів) 2. ТНЕУ-2 (26,05 балів) 3. ТНЕУ-3 (16,93 балів)

Таким чином, перше місце у загальнокомандному заліку серед ВНЗ здобула команда ТНЕУ-1, ще раз підтвердивши свій титул чемпіонів. Із другим результатом завершила змагання команда ТНЕУ-2, а третє місце посіла команда ТНПУ.

Визначили чемпіонів і серед команд загальноосвітніх шкіл. Найсильнішою на цих змаганнях стала команда ЗОШ № 23, яка набрала 18,44 бала. Трохи поступились і зайняли друге місце учасниці із ЗОШ № 24, набравши 17,33 бала. Із результатом 16,57 бала третє місце отримала команда ТСШ №3.

Окрім школярів та студентів, на змаганнях мали змогу показати свої вміння і зовсім юні учасниці. Змагаючись у категорії фітнес, перше місце здобула команда "Баті" з міста Бережани, друге — команда "Фітнес-Хаус-1", третє — "Фітнес-Хаус-2".

А завершились змагання урочистою царемонією нагородження переможців та призерів. Переможці у видах програми були нагороджені кубками, команди-призери – медалями та грамотами. Відзначили і тренерів: за підготовку команди-переможця ЗОШ № 23 була нагороджена Галина Федорків, за підготовку команди ТНЕУ-1 — Алла Клименко.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: