Завершився чемпіонат України з легкої атлетики

04 серпня 13:31
Переглядів: 173
легка атлетика

Збірна команда Львівської області під керівництвом Заслуженого тренера України Михайла Сташківа завершила виступи в чемпіонаті України з легкої атлетики та командному чемпіонаті України з легкоатлетичних багатоборств, що відбулися на кіровоградському стадіоні «Зірка» упродовж 30 липня - 1серпня 2015 року. Ці національні змагання стали вирішальним етапом відбору на чемпіонат світу, що наприкінці місяця відбудеться у Пекіні.

Змагання проводилися під егідою Міністерства молоді та спорту України, федерації легкої атлетики України та Кіровоградської облдержадміністрації.

Загалом на легкоатлетичних доріжках Кіровограду змагалося 530 легкоатлетів, які представляли збірні команди усіх областей України, міста Києва та АР Крим.

У складі збірної області змагалося 32 спортсмена (в т.ч.8 жінок), які представляли легкоатлетичні школи Львова, Стрия, Дрогобича, Сокаля, Буська та Борислава.

Перше місце в загальному заліку чемпіонату України-2015 з сумою 2 643 очки виборола збірна команда Київської області; на другому місці фінішували легкоатлети Харківщини – 2 125 очок, на третьому місці - збірна команда Дніпропетровської області – 1 750 очок. Легкоатлетична дружина Львівської області з загальною сумою 1 110 очок посіла 8 рейтингову сходинку, поступились лише 20 очками збірній команді Запорізької області.

В заліку чемпіонату України з легкоатлетичних багатоборств спортсмени Львівщини виявилися на 4-ій позиції (110 очок), поступившись команді Харківської області (155 очок), яка виявилася третьою. Перемогу при цьому святкували атлети Київської області (205 очок), на другому місці – команда Дніпропетровщини (195 очок).

Серед кращих у команді Львівщини виявилися бронзові призери національної легкоатлетичної першості 2015 року: Ірина Бубняк (1 500 м); Оксана Райта (3 000 м з/п); Євген Дучинський (десятиборство) та естафетна команда у складі: Трохімчук Юрій, Мацкевич Олексій, Тиндик Андрій, Назарук Артур (4 х 400 м).

Відзначимо також Романа Ростикуса, який виконав норматив майстра спорту України, показавши у відбірковом забігові на дистанції 1500 м час 3.45.61.

Залікові очки до загальнокомандного заліку додали такі члени збірної команди Львівської області:

3 місце:

Бубняк Ірина (1 500 м) 4.20,30 с. - тренери Сташків М.В., Кропивницька І.С., Зубова Н., ЛШВСМ.

Райта Оксана (3 000 м з/п) – 10.29,25 с. – тренери Сташків М.В., Кропивницька І.С., Кретів О.М., ЛШВСМ.

Дучинський Євген (десятиборство) – 6313 очок – тренери Порошина О.В., Терюхов С.А., ЛШВСМ.

Трохімчук Юрій (естафета 4х400 м) - 3:16.89 с - тренери Федоренко В.Ф., Черних В.М., Кретів О.М., ЛУФК.

Мацкевич Олексій (естафета 4х400 м) - 3:16.89 с – тренер Калантаєвський О.Ю., ДЮСШ «Фаворит».

Тиндик Андрій (естафета 4х400 м) - 3:16.89 с – тренери Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б., ЛШВСМ.

Назарук Артур (естафета 4х400 м) - 3:16.89 с – тренери Федоренко В.Ф., Черних В.М., Пікунова М.М., ЛУФК.

4 місце:

Євдокимова Тамара (метання спису) – 49,10 м. – тренери Борькін В.П., Федорак А.Г., КДЮСШ «Колос».

Ховайло Олександр (800 м) – 1.52,82 с. – тренери Сташків М.В., Данилюк А.Ю., ЛШВСМ.

Шаповал Віктор (стрибки у висоту) – 2,15 м. – тренери Прошин В.М., Лебедюк В.І., Бугайчук В., ЛШВСМ.

Іваницький Василь (стрибки з жердиною) – 4,45 м. – Петринець Л.Р., ЛШВСМ.

5 місце:

Гонько Юлія (метання спису) – 48,60 м. – тренери Борькін В.П., Римко В.В., Римко В.О., КДЮСШ «Колос».

Вихопень Юрій (5 000 м) – 14.03,03 с.- тренери Романчук С.І., Думич Л.

Дем’янюк Дмитро (стрибки у висоту) – 2,15 м. – тренер Лебедюк В.І., ЛШВСМ.

6 місце:

Мацкевич Олексій (400 м з/б) – 51.64 с. – тренер Калантаєвський О.Ю., ДЮСШ «Фаворит».

Мрака Максим (десятиборство) – 5254 очки – тренер Петринець Л.Р., КДЮСШ ім. Ю. Кутенка.

7 місце:

Васьків Ірина (100 м / 200 м) – 12.00 с. / 25.06 с. – тренери Калантаєвський О.Ю., Калантаєвський Ю.О., ЛШВСМ.

Вихопень Юрій (1 500 м)3.44,97 с. - тренери Романчук С.І., Думич Л.

Костянтин Коляда (3 000 м з/п) 9.33,34 с. - тренери Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б., Гаєвський М.П., ЛШВСМ.

Шеремет Дмитро (метання спису) – 63,71 м – тренери Борькін В.П., Янчук С.І., КДЮСШ «Колос».

8 місце:

Трохімчук Юрій (400 метрів) - 48.80 с. – тренери Федоренко В.Ф., Черних В.М., Кретів О.М., ЛУФК.

Ільницький Андрій (стрибки у висоту) – 2,05 м – тренери Лебедюк В.І., Зелінський В.А., ЛУФК.

Грама Максим (метання спису) – 60,14 м – тренери Борькін В.П., Лебедюк В.І., КДЮСШ «Колос».

9 місце:

Ростикус Роман (5 000 м) –14.08,47 с. - тренери Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б., Гаєвський М., ЛШВСМ.

Желем Ігор (3 000 м з/п) – 9.42,66 с. – тренери Свищ Я. С., Федорищак Р., ЛДЮСШ №2.

10 місце:

Мороз Діна (метання спису) – 31,40 м – тренер Борькін В.П., КДЮСШ «Колос».

Ростикус Роман (1 500 м) –3.48,27 с. - тренери Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б., Гаєвський М., ЛШВСМ.

Дем’янчук Степан (штовхання ядра) – 13,87 м – тренери Борькін В.П., Західний В., Бойчук І.В., КДЮСШ «Колос».

12 місце:

Аршинник Владислав (стрибки у висоту) – 2,05 м – тренери Лебедюк В.І., Терпицька І., ЛШВСМ.

Олег Кисіль, управління молоді та спорту ЛОДА

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити