Завершився чемпіонат України з лижних гонок серед спортсменів з вадами слуху

24 грудня 11:14
Переглядів: 166
лижні перегони

В період з 17 до 20 грудня 2014 року в Західному реабілітаційно-спортивному центрі Національного комітету спорту інвалідів України, що в селі Яворів Турківського району Львівщини відбувся чемпіонат України з лижних гонок серед спортсменів з вадами слуху.

Головний суддя змагань: суддя національної категорії Юрій Байцар (м. Львів).

У змаганнях взяли участь 26 неповносправних спортсменів з Київської, Львівської, Сумської, Тернопільської, Чернігівської областей та міста Київ.

Лижні перегони проводились за особистим заліком у вільному стилі, класичному стилі та спринті вільним стилем.

Серед кращих у команді Львівщини виявився Ярослав Гульоватий.

Технічні результати змагань:
Класичний стиль, чоловіки (10 км.)
1 місце – Пишняк Володимир (м. Київ)
2 місце – Андріїшин Андрій (Тернопільська обл.)
3 місце – Гульоватий Ярослав (м. Львів)

Класичний стиль, жінки (5 км.)
1 місце – Пишняк Аліса (м. Київ)
2 місце – Єрошкіна Катерина (м. Київ)
3 місце – Васютенко Лариса (Сумська обл.)

Класичний стиль, юнаки 1997-1999 (5 км.)
1 місце – Каушняк Андрій (Київська обл.)
2 місце – Каськів Юрій (Тернопільська обл.)
3 місце – Тихун Артем (Київська обл.)

Класичний стиль, юнаки 2000 і молодші (3 км.)
1 місце – Ємцев Анатолій (Київська обл.)
2 місце – Денисенко Руслан (Сумська обл.)
3 місце – Гринь Олександр (Сумська обл.)

Класичний стиль, дівчата 1997-1999 (3 км.)
1 місце – Нопрієнко Єлизавета (Київська обл.)
2 місце – Пєскіна Олена (Київська обл.)
3 місце – Синєзуб Анастасія (Київська обл.)

Спринт вільним стилем, чоловіки
1 місце – Мандзюк Павло (Київська обл.)
2 місце – Гульоватий Ярослав (м. Львів)
3 місце – Андріїшин Андрій (Тернопільська обл.)

Спринт вільним стилем, жінки
1 місце – Пишняк Аліса (м. Київ)
2 місце – Васютенко Лариса (Сумська обл.)
3 місце – Єрошкіна Катерина (м. Київ)

Спринт вільним стилем, юнаки 1997-1999
1 місце – Каушняк Андрій (Київська обл.)
2 місце – Тихун Артем (Київська обл.)
3 місце – Каськів Юрій (Тернопільська обл.)

Спринт вільним стилем, юнаки 2000 і молодші
1 місце – Денисенко Руслан (Сумська обл.)
2 місце – Ємцев Анатолій (Київська обл.)
3 місце – Гринь Олександр (Сумська обл.)

Спринт вільним стилем, дівчата 1997-1999
1 місце – Нопрієнко Єлизавета (Київська обл.)
2 місце – Пєскіна Олена (Київська обл.)
3 місце – Матузка Анна (Київська обл.)

Вільний стиль, чоловіки (10 км.)
1 місце – Пишняк Володимир (м. Київ)
2 місце – Андріїшин Андрій (Тернопільська обл.)
3 місце – Мандзюк Павло (Київська обл.)

Вільний стиль, жінки (5 км.)
1 місце – Пишняк Аліса (м. Київ)
2 місце – Васютенко Лариса (Сумська обл.)
3 місце – Єрошкіна Катерина (м. Київ)

Вільний стиль, юнаки 1997-1999 (5 км.)
1 місце – Тихун Артем (Київська обл.)
2 місце – Каушняк Андрій (Київська обл.)
3 місце – Каськів Юрій (Тернопільська обл.)

Вільний стиль, юнаки 2000 і молодші (3 км.)
1 місце – Денисенко Руслан (Сумська обл.)
2 місце – Ємцев Анатолій (Київська обл.)
3 місце – Гринь Олександр (Сумська обл.)

Вільний стиль, дівчата 1997-1999 (3 км.)
1 місце – Нопрієнко Єлизавета (Київська обл.)
2 місце – Пєскіна Олена (Київська обл.)
3 місце – Селюк Лілія (Чернігівська обл.)

Юрій Хомик, управління молоді та спорту ЛОДА

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити