Завершився Х ювілейний міжнародний Розточанський велосипедний рейд "Шляхами Розточчя"

25 травня 18:30
Переглядів: 87
Велоспорт

Нещодавно за участю понад 200 учасників успішно завершився Х ювілейний міжнародний Розточанський велосипедний рейд «Шляхами Розточчя» за маршрутом Любича Крулевська (Республіка Польща) – Рава-Руська (Україна).

Організаторами традиційно виступили: з української сторони – Рава-Руська міська рада та гміна Любича Крулевська  – з польського боку.

Мета заходу:

- промоція піших та велосипедних туристичних шляхів;

- розвиток транскордонного туристичного велосипедного руху;

- популяризація велосипедного туризму як активної форми відпочинку;

- розвиток україно-польської транскордонної співпраці.

Щороку маршрути рейду змінюються, але традиційно один день велосипедисти мандрують українською територією, а другий – польською.

Цього року численна група польських велотуристів перетнула кордон в Раві-Руській та рушила на центральну площу міста. В центрі міста мерією було організовано теплу зустріч польських гостей. Їх вітали представники влади, організатори та творчі колективи Рава-Руського міського будинку дитячо-юнацької творчості. Равчани вітали бургомістра Любичі Крулевської Томаша Ліщинського хлібом-сіллю, українськими піснями та запальними танцями. Від Рави-Руської маршрут проліг до Угніва, де учасники ознайомились з історією та сьогоденням старовинного міста Сокальщини. Відтак велотуристи перетнули україно-польський кордон та рушили в напрямку Любичі Крулевської, де маршрут проліг по польському прикордонню.

Організатори забезпечили високий рівень проведення та дружню атмосферу заходу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: