Завершився ХV Всеукраїнський турнір з плавання пам’яті Віктора Гері

09 квітня 18:20
Переглядів: 160
плавання

З 1 по 3 квітня в коледжі фізичного виховання проходив ХV Всеукраїнський турнір з плавання пам’яті Заслуженого працівника фізичної культури і спорту Віктора Андрійовича Гері.

Протягом двох днів спортсмени з різних куточків України показували свою плавальну майстерність та у підсумку учасники показали наступні результати:

Змагання серед спортсменів 1997-1998 р.н.

Багатоборство вільним стилем (дівчата)

1. Семків Анастасія (Тернопіль, КДЮСШ) – 1.02,11

 

Багатоборство вільним стилем (юнаки)

1. Височан Роман (КФВ) – 0.55,01

2. Коцибан Владислав (КФВ) – 0.55,62

3. Середа Анатолій (Червоноград) – 0.57,62

 

Багатоборство брасом (дівчата)

1. Середюк Софія («Олімп») – 1.26,34

 

Багатоборство брасом (юнаки)

1. Ленько Артур (Снятин) – 1.08,59

2. Ніневський Георгій (Калуш) – 1.09,35

3. Шихов Андрій (Снятин) – 1.15,45

 

Багатоборство дельфіном (юнаки)

1. Косило Назар (Снятин) – 0.58,33

2. Бубенко Володимир (Тернопіль) – 0.59.20

3. Олексєєвич Олег (КФВ) – 1.12,12

 

Багатоборство на спині (дівчата)

1. Чухніна Світлана (Хмельницький) – 1.17,14

 

Багатоборство на спині (юнаки)

1. Таньовський Назар (Тернопіль) – 1.00,33

2. Мартинюк Сергій (КФВ) – 1.08,98

3. Рабада Тарас (Тернопіль) – 1.07,99

 

Багатоборство комплексним плаванням (дівчата)

1. Боровицька Аліна (КФВ) – 1.19,23

 

Багатоборство комплексним плаванням (юнаки)

1. Пилипів Ігор (Коломия) – 1.10,23

 

Змагання серед спортсменів 1999 та молодших

Багатоборство вільним стилем (дівчата)

1. Головачова Анна (СК «Nostars») – 1.00,98

2. Погурська Юлія (Тернопіль) – 1.04,87

3. Стасів Катерина (ДЮСШ №2) – 1.08,05

 

Багатоборство вільним стилем (юнаки)

1. Буковець Олександр (Тернопіль) – 0.59,36

2. Ніжинець Валерій (СК «No stars») – 0.59,48

3. Магаль Ігор («Олімп») - 1.01,66

 

Багатоборство брасом (дівчата)

1. Баран Вікторія (Тернопіль) – 1.18,83

2. Гладун Соломія-Анна (КФВ) – 1.21,68

3. Середюк Іванна («Олімп») – 1.30,84

 

Багатоборство брасом (юнаки)

1. Мельник Олександр (Калуш) – 1.11,47

2. Демянов Влад (Хмельницький) – 1.14,54

3. Пелип Дмитро (Червоноград) – 1.21,29

 

Багатоборство дельфіном (дівчата)

1. Попович Катерина («Олімп») – 1.26,91

2. Чинчик Софія (1.33,64)

 

Багатоборство дельфіном (юнаки)

1. Марцинковський Андрій (Тернопіль) – 1.08,30

2. Труфанов Павло (Тернопіль) – 1.19,06

 

Багатоборство на спині (дівчата)

1. Майструк Дарія (КФВ) – 1.10,00

2. Здерська Діана (Медичний коледж) – 1.15,49

3. Шендерова Євгенія (Калуш) – 1.21,29

 

Багатоборство на спині (юнаки)

1. Таньовський Максим (Тернопіль) – 1.09,09

2. Хомяк Юрій (Снятин) – 1.09,59

3. Савченко Віталій (Тернопіль) – 1.10,39

 

Багатоборство комплексним плаванням (дівчата)

1. Боровицька Валерія (Хмельницький) – 1.18,16

2. Чайківська Юлія («Олімп») – 1.22,10

3. Борщак Ірина (Калуш) – 1.23,91

 

Багатоборство комплексним плаванням (юнаки)

1. Драган Ігор (Тернопіль) – 1.04,68

2. Кононенко Георгій (Хмельницький) – 1.06,77

3. Давидюк Євгеній (Червоноград) – 1.08,74

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити