Завершився обласний семінар "Безпека на автодорогах під час проведення тренувань та спортивних змагань з велосипедного та автомобільного спорту"

07 грудня 20:00
Переглядів: 158
Семінар велоспорт

6 грудня 2016 року з ініціативи управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації в конференц-залі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України у місті Львові (вул. Клепарівська, 39-а) відбувся обласний навчальний семінар з тренерами велосипедного та автомобільного спорту Львівщини за темою: «Безпека на автодорогах під час проведення тренувань та спортивних змагань з велосипедного та автомобільного спорту».

У семінарі взяли участь представники управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації, тренери дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спортивних клубів та осередків велосипедного та автомобільного спорту Львівщини, працівники управління патрульної поліції у м. Львові та усі зацікавлені в дотриманні безпеки руху під час проїзду дорогами загального значення спортивних груп велосипедистів та організації змагань з автомобільного спорту.

Лейтенант поліції Управління патрульної поліції у м. Львові Марта Збишко підготувала відеопрезентацію щодо проблематики виконання загальних правил для спортсменів велосипедистів та автомобілістів на шосе, а лейтенант поліції Назар Франчук ознайомив присутніх зі шляхами вирішення проблеми інфраструктури на шосе під час проведення тренувань та спортивних змагань з велосипедного та автомобільного спорту.

Значну частину семінару зайняла дискусія між працівниками поліції та провідними тренерами з велосипедного та автомобільного спорту щодо безпеки спортсменів - представників велосипедного та автомобільного спорту під час виїзду на шосе. Відтак в ході дискусії напрацьовано узгоджену двосторонню позицію щодо безпеки на автодорогах під час проведення тренувань та спортивних змагань з велосипедного та автомобільного спорту. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: