Завершився обласний турнір з шахів серед дітей з порушенням слуху, зору та опорно-рухового апарату

18 квітня 15:30
Переглядів: 112
Шахи

Цими днями у конференц-залі готелю "Волтер" у м. Львові відбувся обласний турнір з шахів серед юних спортсменів з порушенням слуху, зору та опорно-рухового апарату. У рамках цього турніру проведено відбіркові змагання Спартакіади "Повір у себе" серед дітей 2001-2005 р.н. Загалом у змаганнях прийняли участь 26 юних спортсменів із Жовківської, Підгірцівської, Львівських (№ 100 та Марії Покрови) спецшкіл-інтернатів, громадської організації "Дзвін" та Львівської ЗОШ № 82. Головний суддя змагань - суддя національної категорії Іван Ільницький.

3 місце - Тимків Павло (Підгірці).

У рамках відбіркових змагань обласної Спартакіади «Повір у себе» у молодшій віковій  групі серед шахістів з порушеннями слуху перемогу здобув Колб Денис (Львівська спецшкола Марії Покрови), другим та третім стали брати Кислови - Павло та Максим (ГО «Дзвін»). Серед дітей з порушенням зору переможцем виявився Нестеровський Остап, 2 місце посів Заливанський Максим, 3 місце -  Волков Олександр (Львівська СЗОШІ № 100). Серед дівчат перемогу виборола Тимощук Інна, другою стала Добрей Інна (Львівська СЗОШІ №100). А переможцем серед дітей з порушенням опорно0рухового апарату виявився Мачевський Максим (ЗОШ № 82).