Завершився веслувальний марафон "Наварія-2014"

16 жовтня 19:45
Переглядів: 271
веслування

Цими днями на озері Наварія в Пустомитівському районі Львівщини успішно відбувся марафон з веслування на байдарках та каное «Наварія-2014». Загалом у змаганнях взяло участь понад 100 спортсменів, які змагалися у трьох вікових групах на різних дистанціях.

Змагання відбулися під егідою управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, федерації веслування Львівщини та Пустомитівської районної ради ФСТ "Колос".

Головний суддя змагань - Володимир Дець.

Спортсмени 1998 року народження і старші долали дистанцію 10 км, 1999-2000 р.н. – 5 км, 2001 і молодші – 1 км.

Переможцями та призерами марафону «Наварія-2014»  серед дорослих спортсменів стали:

Дистанція К-1 (байдарка)

1 місце – Богдан Самотій

2 місце – Олексій Чичкан

3 місце – Юрій Марків

Дистанція С-1 (каное)

1 місце – Тарас Міщук

2 місце – Олександр Шеметило

3 місце – Володимир Бородулько

Дистанція К-1 (байдарка) дівчата

1 місце – Софія Коваль

2 місце – Олександра Кришталь

3 місце – Ольга Шостак

З усіма результатами можна ознайомитися в таблиці

Технічні результати

Марафон «Наварія 2014»

оз. Наварія                                                                           10-11.10.2014 року

 

К-1 10000 м  чоловіки 1998 року народження і старші

місце

 

Прізвище, ім’я

Рік народж.

Школа

Час фіналу

тренер

1

Самотій  Богдан

1996

СДЮШОР-1

48.54

Чичкан Ю.О.

2

Чичкан Олексій

1997

СДЮШОР-1

48.54.5

Тр.бригада

3

Марків Юрій

1998

ДЮСШ-3

48.57

Дацьків У. ГривнякР

4

Домарацький Василь

1998

ДЮСШ-3

49.41

ДацьківУ.

Гривняк Р

5

Наконечний Богдан

1998

ДЮСШ-3

49.53

ДацьківУ.

Гривняк Р.

6

Воробйов Микита

1996

СДЮШОР-1

50.48

Шокало Д.В.

7

Дякун Юрій

1998

СДЮШОР-1

51.42

Тр.бригада

8

Зайцев Юрій

1998

ДЮСШ-3

52.22

ДацьківУ.

Гривняк Р. 

С-1 10000м  чоловіки 1998 року народження і старші

місце

Прізвище, ім'я

Рік народж.

школа

Час фіналу

тренер

 

1

Міщук Тарас

1995

СДЮШОР«Веслярик»

46.39

Тр.бригада

 

2

Шеметило Олександр

1996

СДЮШОР«Веслярик»

46.50

Тр.бригада

 

3

Бородулько Володим

1992

ДЮСШ-3

48.34

Мищишин Р.В.

 

4

Дьвов Станіслав

1995

ДЮСШ-3

48.37

Мищишин Р.В.

 

5

Дутчак Роман

1995

СДЮШОР«Веслярик»

50.03

Тр.бригада

 

6

Нагорний Сергій

1998

СДЮШОР«Веслярик»

50.08

Тр.бригада

 

7

Федечко Кирило

1998

СДЮШОР«Веслярик»

50.15

Тр.бригада

 

8

Антонів Андрій

1997

СДЮШОР-1

50.37

Дмитришин Р.І.

 

9

Мазовський Тарас

1998

СДЮШОР«Веслярик»

53.17

Тр.бригада

 

10

Михаць Тарас

1993

ДЮСШ-3

54.32

Мищишин Р.В.

 

11

Тимчій Олег

1983

ДЮСШ-3

55.29

Мищишин Р.В.

 

12

Львович Богдан

1998

СДЮШОР«Веслярик»

55.50

Тр.бригада

 

13

Корець Андрій

1996

СДЮШОР«Веслярик»

55.51

Тр.бригада

 

 

14

Дацко Андрій

1993

СДЮШОР«Веслярик»

56.40

Тр.бригада

 

15

Винар Юрій

 

СДЮШОР«Веслярик»

56.42

Тр.бригада

 

16

Бандуровський Рост.

 

СДЮШОР«Веслярик»

56.51

Тр.бригада

  

К-1 10000м  дівчата 1998 року народження і старші

місце

Прізвище, ім'я

Рік народж.

школа

Час фіналу

тренер

1

Коваль Софія

1998

СДЮШОР«Веслярик»

50.36

Тр.бригада

2

Кришталь Саша

1994

СДЮШОР«Веслярик»

51.37

Тр.бригада

3

Шостак Ольга

1998

СДЮШОР«Веслярик»

52.01

Тр.бригада

4

Сторожук Оксана

1997

СДЮШОР«Веслярик»

53.58

Тр.бригада

5

Лобозінська Катерина

1997

СДЮШОР«Веслярик»

54.33

Тр.бригада

6

Наурзгалієва Аліна

1998

ДЮСШ-3

55.32

Дацьків У.Р.

7

Казимірська Христин

1995

СДЮШОР«Веслярик»

55.33

Тр.бригада 

К-1 7000 м  юнаки 1999-2000 років народження

місце

Прізвище, ім’я

Рік народж.

Школа

Час фіналу

тренер

1

Притула Роман

1999

СДЮШОР-1

27.50

Тр.бригада

2

Король Данило

1999

ДЮСШ-3

28.01

Сушко О Дацьків У

3

Коваль Назар

1999

ДЮСШ-3

28.12

Сушко О Дацьків У

4

Корнова Роман

1999

СДЮШОР-1

29.19

Загорода М.О.

5

Ганчук Володимир

1999

СДЮШОР-1

29.20

Шокало Д.В.

6

Станько Олег

2000

СДЮШОР-1

29.44

Шокало Д.В.

7

Третьяк Андрій

2000

СДЮШОР«Веслярик»

30.25

Купчинський В.В.

8

Третьяк Юрій

2000

СДЮШОР«Веслярик»

31.02

Купчинський В.В.

9

Залуцький Юрій

2000

СДЮШОР-1

32.44

Шокало Д.В.

10

Комаренський Макс.

2000

СДЮШОР-1

33.02

Шокало Д.В.

11

Заячковський Вікт.

2000

СДЮШОР-1

34.42

Шокало Д.В.

12

Войтович Юрій

2000

СДЮШОР«Веслярик»

36.45

Купчинський В.В.

13

Пилип'як Володимир

2000

СДЮШОР-1

36.51

Тр.бригада

14

Бурак Данило

2000

СДЮШОР-1

36.54

Тр.бригада

С-1 7000м  юнаки 1999-2000 років народження

місце

Прізвище, ім’я

Рік народж.

Школа

Час фіналу

тренер

1

Штикало Роман

1999

СДЮШОР «Веслярик»

30.57

Тр.бригада

2

Костра Станіслав

2000

ДЮСШ-3

31.02

Тимчій О.О.

3

Гричан Ярослав

1999

СДЮШОР«Веслярик»

31.04

Тр.бригада

4

Думич Юрій

1999

СДЮШОР-1

32.10

БарткоВ,КовальчукП

5

Кісельов Артур

1999

СДЮШОР-1

32.48

БарткоВ,КовальчукП

6

Винар Назар

1999

СДЮШОР«Веслярик»

33.09

Тр.бригада

7

Пелехатий Влад.

2000

ДЮСШ-3

34.19

Тимчій О.О.

8

Заяць Степан

1999

СДЮШОР-1

34.28

Дмитришин Р,

Бартко

9

Круцько Максим

2000

СДЮШОР«Веслярик»

37.49

Тр.бригада

10

Богдан Володимир

2000

СДЮШОР-1

37.53

Бартко,

ДмитришинР

11

Онищак Юрій

2000

СДЮШОР«Веслярик»

37.55

Тр.бригада 

К-1 7000м  дівчата 1999-2000 років народження

місце

Прізвище, ім’я

Рік народж.

Школа

Час фіналу

тренер

1

Андрухів Іванна

2000

СДЮШОР«Веслярик»

31.15

Тр.бригада

2

Михальська Зоряна

1999

ДЮСШ-3

31.45

ДацьківУ,

Сушко О.

3

Брень Юлія

1999

ДЮСШ-3

31.49

ДацьківУ,

СушкоО.

4

Галанчук Марта

1999

СДЮШОР «Веслярик»

33.54

Тр.бригада

5

Дуткевич Олена

1999

СДЮШОР-1

33.56

Тр.бригада

6

Стаднюк Світлана

2000

СДЮШОР«Веслярик»

36.41

Тр.бригада

7

Чередніченко Анаст.

2000

СДЮШОР«Веслярик»

39.36

Тр.бригада

8

Маслянка Анна

2000

СДЮШОР«Веслярик»

39.37

Тр.бригада 

С-1 2000м  дівчата 1999-2000 років народження

місце

Прізвище, ім’я

Рік народж.

Школа

Час фіналу

тренер

1

Блізнякова Анна

2000

СДЮШОР«Веслярик»

12.33

Солук П.О.

2

Шидлівська Галина

2000

СДЮШОР «Веслярик»

12.40

Солук П.О. 

К-1 2000м  юнаки 2001 року народження і молодші

місце

Прізвище, ім’я

Рік народж.

Школа

Час фіналу

тренер

1

Зуб Юрій

2001

СДЮШОР-1

9.02

Шокало Д.В.

2

Лейцусь Орест

2001

ДЮСШ-3

9.04

Сушко О.В.

3

Бучан Роман

2001

ДЮСШ-3

9.35

Дацьків У.Р.

4

Буць Денис

2001

ДЮСШ-3

10.10

Сушко О.В.

5

Вацик Борис

2001

СДЮШОР-1

10.40

Тр.бригада

6

Дідей Іван

2001

СДЮШОР-1

10.45

Шокало Д.В.

7

Пужило Ярослав

2001

СДЮШОР-1

11.20

Тр.бригада

8

Ноджак Олег

2001

ДЮСШ-3

11.30

Сушко О.,Дацьків У.

9

Ногач Андрій

2001

ДЮСШ-3

11.44

Сушко О.,Дацьків У.

10

Карп'як Дмитро

2002

ДЮСШ-3

13.00

Сушко О.В.

11

Ферендович Роман

2002

ДЮСШ-3

13.36

Сушко О.В.

12

Шевчук Богдан

2002

ДЮСШ-3

14.37

Сушко О.В.

13

Пелих Михайло

2002

ДЮСШ-3

14.57

Сушко О.В.

14

Равидович Ростислав

2003

СДЮШОР «Веслярик»

14.59

Купчинський В.В.

15

Катридж Ростислав

2003

СДЮШОР «Веслярик»

15.02

Купчинський В.В. 

С-1 2000м  юнаки 2001 року народження і молодші

місце

Прізвище, ім’я

Рік народж.

Школа

Час фіналу

тренер

1

Кузик Тарас

2002

ДЮСШ-3

10.25

Мищишин Р.В.

2

Качмарик Роман

2001

СДЮШОР «Веслярик»

11.06

Тр.бригада

3

Войтків Андрій

2001

СДЮШОР-1

11.34

Бартко В.І.

4

Лем Андрій

2002

ДЮСШ-3

11.39

Мищишин Р.В.

5

Дідик Даніель

2001

ДЮСШ-3

12.32

Тимчій О.О.

6

Івашків Микола

2002

СДЮШОР «Веслярик»

15.26

Тр.бригада

7

Грабовський Теодор

2002

СДЮШОР «Веслярик»

15.27

Тр.бригада

8

Пачкан Ярослав

2002

СДЮШОР-1

15.35

Бартко В.І. 

К-1 2000м  дівчата 2001 року народження і молодші

місце

Прізвище, ім’я

Рік народж.

Школа

Час фіналу

тренер

1

Сидоренко Юлія

2001

СДЮШОР-1

10.01

Тр.бригада

2

Жеплінська Марта

2001

СДЮШОР «Веслярик»

10.13

Тр.бригада

3

Степаненкова Тетяна

2001

СДЮШОР «Веслярик»

10.27

Тр.бригада

4

Нич Софія

2002

ДЮСШ-3

10.40

Дацьків У.Р.

5

Войтик Ярина

2001

ДЮСШ-3

10.47

Сушко О.В.

6

Збирко Марія

2001

ДЮСШ-3

10.55

Сушко О.В.

7

Кметь Мар'яна

2002

ДЮСШ-3

11.03

Косиба Н.І.

8

Татомир Лілія

2001

ДЮСШ-3

11.10

Сушко О.В.

9

Педенко Уляна

2001

СДЮШОР «Веслярик»

11.12

Тр.бригада

10

Мурська Лідія

2001

ДЮСШ-3

11.20

Сушко О.В.

11

Кіндзера Наталія

2002

СДЮШОР «Веслярик»

11.37

Тр.бригада

12

Кіндзера Юлія

2003

ДЮСШ-3

11.47

Сушко О.В.

13

Редько Анастасія

2003

СДЮШОР «Веслярик»

11.48

Тр.бригада

14

Сорокопудова Світлана

2001

СДЮШОР «Веслярик»

11.52

Тр.бригада

15

Солдат Христина

2001

СДЮШОР-1

11.57

Тр.бригада

16

Мочайло Юлія

2002

ДЮСШ-3

11.59

Косиба Н.І.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити