Завершився відкритий чемпіонат Львівської області зі спортивного орієнтування

14 вересня 08:02
Переглядів: 183
спортивне орієнтування

10-11 вересня 2016 року в м. Львові відбувся відкритий чемпіонат Львівської області зі спортивного орієнтування (багатоборство) серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат. У змаганнях кращих орієнтувальників Львівщини взяли участь 80 спортсменів, які представляли 9 команд: ДЮСШ «Юність», ДЮСШ-6 (Брюховичі), ДЮСШ-9, ДЮСШ «Надія», Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, ЦТК «Левандівка», м. Рава-Руська, СТК «Вертикаль» - м. Новий Розділ та ТКЦ «Княжий».

Змагання організовано управлінням фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та обласною федерацією спортивного орієнтування. Головний суддя змагань – Юрій Бадан (м. Львів); головний секретар змагань – Тетяна Давиденко (м. Львів).

Серед кращих у різних вікових групах виявилися: Сергій Бабич, Олександр Кецкало, Назар Гладиш, Тарас Осух, Олег Солтисік, Руслана Шутяк, Ярина Сипко, Юля Мартинів, Катерина Щербакова.

Перемогу в командному заліку здобула команда ДЮСШ-6 смт Брюховичі, 2 місце посіла команда ДЮСШ-9, 3 місце виборола команда ДЮСШ «Юність» (Пустомитівський район).

 

Чемпіони та призери змагань:

Вікова група чоловіки, 21 р.

1 місце Бабич Сергій- ДЮСШ «Надія», тренер Заліско О.К., Цепурдей О.В.

2 місце Пажух Ярослав – особисто.

3місце Михалюк Олег – ДЮСШ - 6, тренер Грицай Н.О.

Вікова група юнаки, 18 р.

1 місце  Кецкало Олександр - СТК «Вертикаль» - м. Новий Розділ, тренер Коломієць О.М.

2 місце Чапалда Михайло - Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, тренер Баришевський С.

3 місце Миколюк Олександр  - ДЮСШ -9, тренер Сахненко Г.В.

Вікова група юнаки, 16 р.

1 місце Гладиш Назар - ТЦК «Княжий», тренер Глинський П.М.

2 місце Полянський Іван - ТЦК «Княжий», тренер Глинський П.М

3 місце Денисевич Денис - ДЮСШ -9, тренер Сахненко Г.В.

Вікова група юнаки,  14 р.

1 місце Осух Тарас - ДЮСШ «Юність», тренер Кушик В.Б.

2 місце Коропісь Остап - ДЮСШ - 6, тренер Хомин І.І.

3 місце Васюта Микола - ДЮСШ -9, тренер Ковцун І.В.

Вікова група юнаки,  12 р.

1 місце  Солтисік Олег - ТЦК «Княжий», тренер Глинський П.М.

2 місце  Семприх Андріан - ДЮСШ - 6, тренер Хомин І.І.

3 місце  Дудра Богдан - ДЮСШ - 6, тренер Хомин І.І.

Вікова група жінки, 21 р.

1 місце Шутяк Руслана - тренер Воронін О.В.

2 місце Стисло Ольга - ДЮСШ -9, тренери Сахненко Г.В., Фридрих Я.

3 місце Токар Тетяна - НАСВ, тренер Баришевський С.

Вікова група дівчата, 16 р.

1 місце  Сипко Ярина - ДЮСШ - 6, тренер Хомин І.І.

2 місце  Камінська Орися - ДЮСШ - 6, тренер Хомин І.І.

3 місце  Мартинів Ольга - ЦТК «Левандівка», тренер Дудич О.М.

Вікова група дівчата, 14 р.

1 місце Мартинів Юлія - ЦТК «Левандівка», тренер Дудич О.М.

2 місце Іванчин Катерина - ДЮСШ - 6, тренер Хомин І.І.

3 місце Савчак Анна - ДЮСШ «Юність», тренер Кушик В.Б.

Вікова група  дівчата  12 р.

1 місце Щербакова Катерина - ТЦК «Княжий», тренер Глинський П.М.

2 місце Пізяк Ліля - ДЮСШ - 6, тренер Хомин І.І.

3 місце Степаненко Анастасія - ДЮСШ -9, тренер Ковцун І.В.

Автор: Оксана Вацеба
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити