Завтра на Франківщині бере старт дванадцятий чемпіонат АМФІФО з футзалу

14 листопада 08:45
Переглядів: 102
АМФІФО

У неділю 15 листопада візьме старт 12 – й чемпіонат АМФІФО з футзалу сезону 2015/16 років.

Матчем у Городенці о 12.30 між місцевим СК “Городенка” та дебютантом вищої ліги івано-франківським “Медиком” розпочнеться цьогорічний вищоліговий фут зальний марафон. У Івано-Франківську першими на паркет манежу коледжу фізвиховання вийдуть “Ураган-4” та МФК “Ревера” (орієнтовно о 17.30). Чому? О 16.00 відбудеться перший матч попереднього етапу розіграшу Кубка України між “Віза Вторма” та “Спортлідер-2” (Хмельницький) і саме після цього матчу і розпочнуться матчі першого туру Чемпіонату області.

Другу пару у стартовому турі склали “Курінь-Пас” та ще один дебютант вищої обласної ліги – чемпіон м. Івано-Франківська сезону 2014/15 -  “Газовик”(ПАТ Івано-Франківськгаз). А закриється перший тур матчем між бронзовим призером минулорічного чемпіонату “Ураганом-2 Коледж фізичного виховання” та ще один дебютант – “SANDALINO” з Коломиї. “Віза Вторма” чекатиме на суперника після кубкового матчу, якого ще очікують самі організатори змагань. Це може бути ямщицький “Вихор” або ще одна команда з Тисменицького району -   “Козацький острів” с. Чорнолізці.

На наступні вихідні заплановано старт команд першої ліи. Тут серед учасників також є ряд амбітних дебютантів, які мають свої спортивні зали і чекають на гостей з обласного центру і не тільки…

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: