Завтра на Прикарпатті стартують всеукраїнські змагання з пішого мандрівництва

30 квітня 22:36
Переглядів: 364
туризм

У четвер, 1 травня, о 12.00, поблизу с. Бубнище Болехівського району Івано-Франківської області стартують одні з найбільших туристичних змагань в Україні – XV Всеукраїнські змагання з пішого мандрівництва «Стежками героїв».

Як інформує прес-служба ЛМР, до участі цього року зголосилось 269 учасників у складі 41 команди з різних регіонів країни. Вони змагатимуться на дистанціях 75, 130 та 160 км. На маршруті команди також продемонструють свої знання з туристичної техніки, першої медичної допомоги, орієнтування на місцевості. Для найдосвідченіших команд змагання розпочнуться з подолання перешкод на Скелях Довбуша одразу ж після старту.

Обов’язковою частиною змагань є перевірка знань історичних подій, котрі відбувалися вздовж маршруту.

Як зазначається, цьогоріч змагання присвятять створенню легіону Українських січових стрільців та вшануванню героїв Небесної сотні, серед яких – загиблий львів’янин Юрій Вербицький, який був членом Львівського гірського клубу «Екстрем».

Перші команди завершать змагання через три дні на озері Синевир – це найкоротша дистанція. Для більшості ж команд – це лише проміжна точка, їхній фініш – в с. Колочава Міжгірського району Закарпатської області.

Переможців визначать на основі часу проходження маршруту, фото з КП та протоколів спеціальних і технічних етапів.Урочисте нагородження команд-переможців відбудеться 18 травня у Львові.

Організатори змагань: ПЛАСТ – Національна скаутська організація України за підтримки Львівської обласної Федерації спортивного туризму та Львівського обласного центру краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: