Завтра стартує "Кубок Залуччя"

11 липня 18:44
Переглядів: 294
кубок залуччя

Завтра бере старт V Всеукраїнський турнір пам’яті Романа Гурика, Тараса Грицюка та Петра Кузенка «Кубок Залуччя». Напередодні страту прес-служба ІФОФВ поспілкувалась з ідейним натхненником цього чудового свята Михайлом Чибораком.

- П’ять років підряд ми проводимо цей чудовий турнір – продовжує Михайло. Дуже раді, що на наше запрошення відгукуються не тільки команди з Прикарпаття, але із сусідніх областей.

- В цьому році скільки плануєте залучити команд-учасниць?

- Плануємо вісім. Це будуть представники сусідньої Чернівецької області, а саме давно всім відома команда «Роднічок» Новоселиця, збірна м. Хотин, збірна Вижницького району, команда з м. Вінниці. Також наші обласні команди «Володар м. Галич, збірна міст Заболотова та Снятина, а також представники Тернопільщини село Виноградне. І, звісно команда ВК «Залуччя с. Залуччя.

- Повертаючись в історію згадайте, хто перемагав у цьому турнірі?

- Чотири роки поспіль переможцями ставала команда ВК «Залуччя».

- Можливо Ви планували участь і інших команд?

- Звичайно. Відсилали запрошення суперліговим командам «Хімпром» м. Суми та «Барком» м. Львів та «ВНАУ» м. Вінниця. Також запрошували команди з сусідньої країни «Динамо» м. Тирасполь, студентську команду з Тернополя і переможців аматорської ліги «Булаву» м. Львів. Чекали на команду з Румунії, але в останній момент вони відмовились у зв’язку з відпусткою гравців. Наш турнір специфічний, в тому плані, що він проводиться посеред літа, і, якраз всі команди знаходяться у відпустці або тільки розпочинають підготовку до сезону, тому і багато з цих клубів відмовили нам від участі у турнірі. Але ми не полишаємо надії залучити їх в наступних наших змаганнях.

- Коротко про програму турніру…

- 12 липня розпочнемо о 12.00 год. З відкриття турніру. Далі ігри, а вже 13 липня півфінали та фінал. Запросили Народного депутата Гладія Василя, Голову обласної ради Василя Михайловича Скрипничука, Голову комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Михайла Мельника, Президента ІФОФВ Володимира Омеляновича Балагуру та інших. Головним суддею змагань буде суддя міжнародної категорії Василь Георгійович Хуторний зі столиці нашої держави. Всі ці запрошені гості свідчать про те, що рівень нашого турніру з кожним роком зростає.

Прес-служба ІФОФВ.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: