Завтра у Городку відбудеться Чемпіонат Львівщини з тхеквондо

20 лютого 21:00
Переглядів: 132
Тхеквондо

У неділю, 21 лютого 2016 року, в Городку, у спортивному залі середньої загальноосвітньої школи № 5, відбудеться Чемпіонат Львівської області з тхеквондо (ВТФ) у молодших вікових групах.

Змагання відбудуться за сприяння Управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації.

Участь у чемпіонаті прийме близько двохсот спортсменів з різних куточків Львівської області, розповів IA ZIK президент Львівського обласного осередку Федерації тхеквондо (ВТФ) України Роман Комнатний.

Змагання відбудуться у чотирьох вікових групах: діти (7 років), молодші юнаки (8–9 років), юнаки (10–11 років) та кадети (12–14 років). Загалом буде розіграно 18 комплектів медалей.

Поєдинки, які триватимуть на двох кортах, розпочнуться о 12:00. Зважування учасників – з 08:00 до 10:00.

Головний суддя змагань – Євген Ленець, секретар змагань – Руслана Гоголь.

Одна з головних цілей нинішнього чемпіонату в Городку – це формування збірної Львівської області для участі у Всеукраїнських змаганнях 2016 року, де за медалі боротимуться найсильніші атлети країни.

Зазначимо, що більшість учасників завтрашніх змагань, незважаючи на юний вік, мають уже досвід виступу на всеукраїнських турнірах.

Тож Львівський обласний осередок Федерації тхеквондо (ВТФ) України запрошує всіх бажаючих приєднатися до спортивного свята, і підтримати спортсменів.

Додамо, що вхід на змагання для усіх категорій вболівальників – безкоштовний.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: