Завтра у Львові пройде турнір з футзалу до дня солідарності з ВІЛ-позитивним людьми

30 листопада 20:00
Переглядів: 50
Футзал

У вівторок, 1 грудня, о 09:00 годині у Львові в Палаці спорту «Будівельник» (вул. Керченська, 8) відбудеться футзальний турнір серед дванадцяти команд реабілітаційних центрів з Києва, Полтави, Хмельницька, Дрогобича, Золочева та Львова.

Турнір організовують ГО «Твій вибір-життя», «Шлях любові» та «Центр волонтерства», що займаються реабілітацією людей залежних від хімічних речовин.

У всеукраїнській благодійній футзальній лізі проти наркотиків «Stop league drug» зіграють понад 12 команд реабілітаційних центрів, команда Львівської поліції, журналістів, а також команда одного з народних депутатів України.

Футбол приурочено до дня солідарності з ВІЛ-позитивним людьми. Під час турніру також відбудеться акція на підтримку ВІЛ-інфікованих дітей під назвою «Я хочу жити». Буде проведено збір необхідних речей та коштів.

Як розповів керівник ГО «Твій вибір-життя» Ростислав Бейщак: «Для більшості цих хлопців футбол – новий досвід відпочинку без наркотиків і алкоголю. Ми показуємо, що можна отримувати позитивні емоції без наркотичного чи іншого впливу. Тим самим додаємо до відпочинку терапевтичний ефект. Цей соціальний захід дає можливість адаптуватися після або під час реабілітації».

За матеріалами: city-adm.lviv.ua
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити