Завтра у Львові пройде турнір з футзалу до дня солідарності з ВІЛ-позитивним людьми

30 листопада 20:00
Переглядів: 92
Футзал

У вівторок, 1 грудня, о 09:00 годині у Львові в Палаці спорту «Будівельник» (вул. Керченська, 8) відбудеться футзальний турнір серед дванадцяти команд реабілітаційних центрів з Києва, Полтави, Хмельницька, Дрогобича, Золочева та Львова.

Турнір організовують ГО «Твій вибір-життя», «Шлях любові» та «Центр волонтерства», що займаються реабілітацією людей залежних від хімічних речовин.

У всеукраїнській благодійній футзальній лізі проти наркотиків «Stop league drug» зіграють понад 12 команд реабілітаційних центрів, команда Львівської поліції, журналістів, а також команда одного з народних депутатів України.

Футбол приурочено до дня солідарності з ВІЛ-позитивним людьми. Під час турніру також відбудеться акція на підтримку ВІЛ-інфікованих дітей під назвою «Я хочу жити». Буде проведено збір необхідних речей та коштів.

Як розповів керівник ГО «Твій вибір-життя» Ростислав Бейщак: «Для більшості цих хлопців футбол – новий досвід відпочинку без наркотиків і алкоголю. Ми показуємо, що можна отримувати позитивні емоції без наркотичного чи іншого впливу. Тим самим додаємо до відпочинку терапевтичний ефект. Цей соціальний захід дає можливість адаптуватися після або під час реабілітації».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: