Завтра у Львові стартує Кубок пам’яті Петра Короля з важкої атлетики

01 березня 16:12
Переглядів: 89
Важка атлетика

У Львові в п’ятницю, 2 березня, розпочнуться відкриті змагання з важкої атлетики присвячені пам’яті олімпійського чемпіона Петра Короля».

Кубок пам’яті олімпійського чемпіона 1976 року з важкої атлетики Петра Короля триватиме упродовж 2 та 3 березня 2018 року в залі Львівської середньої загальноосвітньої школи № 97 (вул. І. Миколайчука, 18), повідомляє прес-служба ЛОДА.

Змагання відбудуться під патронатом НОК України за організаційної підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, управління молоді та спорту Львівської міської ради, Львівської обласної організації ФСТ «Динамо», Львівської обласної федерації важкої атлетики, відділення НОК України у Львівській області.

Головний суддя – Віктор Кінарьов (Львів), головний секретар – Сергій Голубов (Львів).

Історія цих змагань розпочалася з 2000 року й турнір проводився на призи Петра Короля та за його безпосередньою участю, як почесного гостя. На превеликий жаль уславлений львівський олімпієць відійшов у засвіти 2 липня 2015 року після важкої хвороби.

В різні роки переможцями цього турніру були відомі у подальшому львівські важкоатлети В. Мартинюк, Д. Кравченко, В. Кінарьов, І. Шимечко, В. Рекша, І. Піяйко та ін.

Молоді спортсмени цьогоріч змагатимуться у чотирьох вікових групах: до 13, до 15 і до 17 років, а також у юніорській категорії. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: